Na wczorajszej gali "Polacy z Werwą 2014" pojawiła się cała plejada polskich gwiazd. Wśród nich brylowała Agnieszka Szulim, o której głośno ostatnio w kontekście nowego mężczyzny w jej życiu. Jedno jest pewne - dziennikarka dzięki nowej miłości wygląda jeszcze lepiej. Przypomnijmy: Szulim zachwyciła w bieli na wielkiej gali. Nowa miłość jej służy

WIDEO

player placeholder

Podobne wnioski można było wyciągnąć patrząc na Paulinę Krupińską. Śliczna modelka pojawiła się wczoraj na imprezie w połyskującej sukience i efektownych kolczykach, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Również ona była oblegana przez dziennikarzy, a wszystko przez doniesienia o jej związku z Sebastianem Karpielem-Bułeckim. Pytanie o nową miłość pojawiało się w niemal każdym wywiadzie, ale Krupińska konsekwentnie odmawiała jakichkolwiek odpowiedzi.

Patrząc jednak na nią, nikt nie powinien mieć wątpliwości, że jest bardzo szczęśliwa.

Zobacz także:

Zobacz: Miłość Krupińskiej i Bułecki kwitnie. Wygadała się inna gwiazda

imgExXXsF-c0db176

imgpoli0M-44c9ca9

Gwiazdy na gali Polacy z Werwą 2014: