To będzie huczna zabawa!
1/8

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są już po ślubie! Para zrobiła psikusa mediom i pobrała się w tajemnicy przed wszystkimi. Ich ślub odbył się w rodzinnych stronach wokalisty Zakopower. Data jest bardzo nietypowa. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się bowiem w... czwartek! Mimo tego na ślubie tłumnie zjawili się przyjaciele pary, którzy razem z nimi chcieli dzielić ten wyjątkowy dzień! Kogo zaprosiła Paulina Krupińska oraz Sebastian Karpiel-Bułecka? Wśród gości pojawiła się między innymi Agnieszka Woźniak-Starak oraz jej mąż Piotr. Oprócz nich w tłumie wypatrzeć można było również Rozalię Mancewicz. To właśnie na jej ślubie kilka lat temu Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka po raz pierwszy pojawili się jako para!

Kto jeszcze bawi się na weselu świeżo upieczonych małżonków? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: jak zaczęła się ich miłość? To nie było łatwe...

2/8
Instagram

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka po ponad 4 latach związku zdecydowali się na ślub. Choć plotka od dawna głosiła, że wezmą go w te wakacje, oni konsekwentnie milczeli na temat oficjalnej daty. Teraz jednak wszystko stało się jasne! Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub 26 lipca! Kto świętował razem z nimi? Zobacz kolejny slajd!

3/8
Instagram

 

Bratanek Sebastiana Karpiela-Bułecki, Stanisław, nie mógł się oprzeć pokusie i również pochwalił się na Instagramie faktem, że bawi się właśnie na weselu swojego wujka. Staszek, tak jak Sebastian, dobrze radzi sobie w show-biznesie. Wokalista Future Folk wziął bowiem udział w programie "Azja Express" i dał się tam poznać szerszej publiczności jako przebojowy i sympatyczny chłopak. 

4/8
Instagram

 

Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z pierwszych gwiazd, które pochwaliły się zdjęciem ze ślubu Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki w internecie. 

 

- Zawsze chciałam być na góralskim weselu! 100 lat młodej parze! 🥂 Paula, Seba to był przepiękny ślub ❤️ #jaimójzbój 😜🔨😂 - napisała zachwycona dziennikarka na Instagramie.

5/8
Instagram

 

Na ślubie party pojawiła się także Rozalia Mancewicz, z którą Paulina Krupińska przyjaźni się od kilkunastu lat. Śliczna modelka również pochwaliła się tym faktem w internecie. Co ciekawe, kilka lat temu Paulina Krupińska to właśnie na ślubie Rozalii pojawiła się pierwszy raz oficjalnie z Sebastianem.

 

Przed kościołem Paulina i Sebastian unikali wspólnych zdjęć, ale już na weselu nie ukrywali, że są razem. Jak się zachowywali? Jak zakochani! Praktycznie cały czas byli zainteresowani tylko sobą - wyznała Rozalia Mancewicz w rozmowie z "Fleszem".

6/8

 

Rodzicom, w tym wyjątkowym dniu, towarzyszyły także ich dzieci: 3-letnia Antosia oraz młodszy od niej o 2 lata Jędrzej. Dla dzieciaków to z pewnością niezapomniane przeżycie!

7/8
Instagram

 

Ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki odbył się w rodzinnych okolicach artysty. Małżonkowie postawili na tradycyjne, góralskie stroje. Wygląda na to, że zabawa - jak przystało wśród górali - będzie trwała do białego rana! Gratulujemy!

8/8

 

Paulina Krupińska nie kryła swojej radości! Szczęście jest wypisane na jej twarzy. Cudowny widok!