Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś są parą Alicja Bachleda Curuś i Sebastian Karpiel-Bułecka Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na weselu Rozalii Mancewicz
Facebook
1/8
Facebook

Historia miłości Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki to gotowy scenariusz na film! Trzeba jednak zauważyć, że między nimi nie od razu zaiskrzyło. Paulina i Sebastian budowali swój związek na bazie przyjaźni. Gdy się poznali, Paulina Krupińska była w związku z bratem Alicji Bachledy-Curuś, Tadeuszem. Z kolei Sebastian spotykał się z... Alą! Jednak los chciał inaczej. Po jakimś czasie ich drogi znowu się zeszły. To właśnie wtedy pojawiła się między nimi wielka miłość, która szczęśliwie trwa do dzisiaj! Zobacz naszą galerię i dowiedz się, jakie przeszkody musiał pokonać Sebastian Karpiel-Bułecka, aby podbić serce pięknej Miss Polonia 2013!

 

POLECAMY: Krupińska i Karpiel-Bułecka zasypani ślubnymi życzeniami! Marina, Lewandowska - kto jeszcze im pogratulował? 

2/8
Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś są parą

 

Paulina Krupińska przez wiele lat spotykała się z Tadeuszem Bachledą-Curuś. Mówiono, że to poważny związek, który z pewnością zakończy się ślubem. Para rozmawiała nawet o dzieciach. Dlatego tym większym zaskoczeniem była dla wszystkich informacja, że tych dwoje nie jest już razem. Podobno o rozstaniu zdecydował brak czasu. Paulina Krupińska, jako Miss Polonia, miała wiele obowiązków. Z kolei Tadeusz Bachleda-Curuś również nie chciał zrezygnować z kariery pilota. Być może zakochanych poróżniła także kwestia posiadania dzieci.

 

- Marzy mi się trójka dzieci, ale nie wiem, czy udźwignę. Mam trzy najlepsze przyjaciółki, takie za którymi skoczyłabym w ogień i wszystkie mają dzieci. Ja miałam być pierwsza, a będę ostatnia. Chciałabym już mieć dziecko. Tadeusz mówi, że jestem psychicznie chora, jeśli chodzi o dzieci. Ja mam więcej w telefonie zdjęć dzieci niż swoich, jego czy zdjęć z naszych wyjazdów. Zdjęć dzieci to ja mam z dwa tysiące - to są dzieci moich przyjaciółek, zdjęcia dzieci, które znalazłam w internecie albo zdjęcia dzieci z psami. Chciałabym przed 30-tką chociaż pierwsze dziecko urodzić. Zawsze mówiłam, że przed trzydziestką będę miała dwójkę, ale widzisz, bilans się źle układa. Żeby urodzić już chyba nie bardzo mi potrzebny ślub. Kiedyś tak idealizowałam i chciałam tak po kolei - najpierw zaręczyny, potem ślub i dziecko, ale teraz jestem w stanie zrezygnować z tej kolejności - mówiła Paulina Krupińska w programie "Najsztub słucha".

3/8
Alicja Bachleda Curuś i Sebastian Karpiel-Bułecka
ONS

 

Z kolei związek Alicji Bachledy-Curuś oraz Sebastiana Karpiela-Bułecki również zakończył się rozstaniem. Aktorka marzyła o karierze w Stanach Zjednoczonych i to właśnie tam spędzała większość czasu. Z kolei Sebastian realizował się w Polsce i z powodzeniem rozkręcał swój zespół Zakopower, którego jest liderem. Ten związek był skazany na porażkę...

4/8
ONS

 

Później plotkowano, że Sebastian Karpiel-Bułecka skradł serce starszej od siebie Kayah, która wydawała jego płyty. Po rozstaniu z nią długo nie mógł znaleźć kobiety, która wypełniłaby tę pustkę. Aż w końcu na jednej z imprez spotkał ponownie Paulinę Krupińską, która przechodziła kryzys w swoim związku. Bardzo szybko stał się powiernikiem jej tajemnic. Spotykali się tak często, aż w końcu między nimi wybuchło wielkie uczucie. Kiedy pokazali się razem po raz pierwszy? Zobacz kolejny slajd!

5/8
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na weselu Rozalii Mancewicz
globmiss.pl

 

Choć Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka starali się ukrywać swój związek, zrobili wyjątek i pojawili się razem na ślubie przyjaciółki modelki, Rozalii Mancewicz. To właśnie ona jako pierwsza zdradziła w mediach, że Miss Polonia 2013 i lider Zakopower są razem!

 

Przed kościołem Paulina i Sebastian unikali wspólnych zdjęć, ale już na weselu nie ukrywali, że są razem. Jak się zachowywali? Jak zakochani! Praktycznie cały czas byli zainteresowani tylko sobą - wyznała Rozalia Mancewicz w rozmowie z "Fleszem".

6/8
Sebastian Karpiel-Bułecka wzruszająco o rodzinie
Instagram

 

Sebastian Karpiel-Bułecka zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest łatwym partnerem. Jak każdy artysta, jest indywidualistą, który potrzebuje mieć dla siebie sporo przestrzeni. Bardzo szybko okazało się jednak, że Paulina Krupińska doskonale to rozumie! 

 

- Paulina w żaden sposób nie ogranicza mojej wolności i wiele obowiązków wzięła na siebie. Naprawdę mogę przy niej robić to, co kocham. Wie, co jest dla mnie ważne i mnie w tym wspiera, np. nie prosi mnie, żebym zajmował się małą akurat wówczas, gdy chce poćwiczyć na skrzypcach - zdradził Sebastian Karpiel-Bułecka w rozmowie z "Elle".

 

Muzyk zaznaczył również, że on także szanuje czas swojej ukochanej i wie, że ona także chce się realizować zawodowo. 

7/8
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wychodzą z dzieckiem

 

Para doczekała się dwójki dzieci: Antoniny, która przyszła na świat w 2015 roku oraz młodszego od niej o dwa lata Jędrzeja. 

8/8
Instagram

 

26 lipca 2018 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak"! Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka do końca trzymali ten fakt w tajemnicy. Modelka pochwaliła się jedynie na Facebooku zdjęciem zrobionym tuż po ceremonii. Para postawiła na tradycyjne, ludowe stroje. Ślub odbył się nietypowo - bo w czwartek - w rodzinnych strojach muzyka. Szczęśliwej parze składamy szczere gratulacje!