Krupińska i Czaja wyglądają jak siostry
ONS

One są jak siostry! Nowa Miss Polonia wygląda jak znana aktorka

Krupińska i Czaja wyglądają jak siostry
ONS

Dokładnie tydzień temu poznaliśmy nową Miss Polonia. Wielka gala z udziałem najpiękniejszych Polek oraz specjalnym występem Edyty Górniak wzbudziła wiele emocji. Publiczność zgromadzona w studiu szczególnie przyglądała się Paulinie Krupińskiej, która ostatecznie otrzymała upragnioną koronę. Jednak obserwując nową gwiazdę można było (słusznie) zauważyć podobieństwo do kogoś, kogo już znamy. Okazuje się, że Paulina wygląda jak siostra Doroty Czai, gwiazdy serialu "Galeria".

Podobne rysy twarzy, ten sam kolor oczu i niemalże identyczne fryzury. Jednak Paulina i Dorota nie są spokrewnione. Łączy je za to coś innego.

Obie gwiazdy mogą pochwali się zapierającą dech w piersiach urodą, mają identyczne zainteresowania, którymi są modeling i sport. Oprócz tego łączy je również tytuł Miss. W 1999 roku Dorota Czaja został II vice Miss Polonia. Aktorka nie ma nic przeciwko porównaniom jej do Krupińskiej. Traktuje to wręcz jako komplement.

- Gratuluję Paulince z całego serca i życzę jej dużo wytrwałości. Z sentymentem wspominam wybory Miss Polonia z ''99 roku. To była wspaniała przygoda w moim życiu - powiedział Dorota Czaja.


A waszym zdaniem, która z gwiazd jest piękniejsza? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Tak Paulina Krupińska walczyła o koronę Miss Polonia:

Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08