Dorota Czaja


Imię: Dorota

Drugie imię: -

Nazwisko: Czaja

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Lew

Data urodzenia: 1980-07-31

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: 175

BIO: Dorota Czaja – polska tancerka i aktorka. Absolwentka Warszawskiej Szkoły Baletowej i Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina, pedagog tańca klasycznego. Wystąpiła w teledysku Reni Jusis „Zakręcona”. Zdobyła tytuł Miss Polski Nastolatek, wzięła udział w konkursie piękności Miss Polonia, w którym zajęła trzecie miejsce.
Była tancerką w wielu programach telewizyjnych, np. w „Jaka to melodia”, „Co nam w duszy gra”, „Europa da się lubić”, „Kabaretowy Klub Dwójki” i „Must be the Music. Tylko muzyka”. Współpracowała z kabaretem Lido. W 2009 roku zadebiutowała w serialu „Tancerze”, następnie pojawiła się w serialach: „Pierwsza miłość”, „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz”, „Nie rób scen” i „Niania”. W latach 2010-2011 pracowała jako choreograf i juror konkursów „Miss Polski Nastolatek” i prowadziła program poświęcony modzie „Przymierzalnia” w stacji Canal +. W 2014 roku pojawiła się w teledysku Evah do utworu „Coming”.
Dorota Czaja jest zamężna z oficerem BOR, Grzegorzem Bilskim, a życzenia na ślubie składał im były prezydent Aleksander Kwaśniewski oraz piosenkarka Marina Łuczenko.

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index