Paulina Holtz o pogrzebie Agnieszki Kotulanki Paulina Holtz i Agnieszka Kotulanka na planie Klanu Paulina Holtz w Warszawie Agnieszka Kotulanka Andrzej Grabarczyk i Agnieszka Kotulanka
Paulina Holtz o pogrzebie Agnieszki Kotulanki
ONS/EN
1/5
Paulina Holtz o pogrzebie Agnieszki Kotulanki
ONS/EN

 

W weekend rodzina Agnieszki Kotulanki poinformowała o śmierci aktorki. We wtorek, 27 lutego, odbył się pogrzeb aktorki w Legionowie pod Warszawą. Pożegnała ją rodzina, przyjaciele i tłumy fanów. Na pogrzebie nie zabrakło również gwiazd serialu "Klan", które przez lata grały z aktorką w serialu TVP m.in. Tomasz Stockinger, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska Królikowska czy też jej przyjaciół z show-biznesu m.in. Agnieszka Dygant czy Paweł Królikowski. Na Instagramie w dniu pogrzebu pożegnała aktorkę również jej serialowa córka, Paulina Holtz. Co napisała aktorka? Zobacz kolejny slajd! 

 

ZOBACZ: Agnieszka Dygant przyjaźniła się z Kotulanką i pomagała w walce z nałogiem. Tak pożegnała ją ostatni raz...

2/5
Paulina Holtz i Agnieszka Kotulanka na planie Klanu
Instagram

 

Agnieszka Kotulanka grała w serialu „Klan” od 1997 do 2013 roku. Wcielała się w postać Krystyny Lubicz, mamy Agnieszki Lubicz, którą gra Paulina Holtz. Co aktorka napisała po pogrzebie Kotulanki? 

Dzisiaj pożegnaliśmy Agnieszkę Kotulankę. Trudno uwierzyć. Zapamiętam ją uśmiechniętą, dowcipną, z pięknym głosem i perlistym śmiechem. Śpij dobrze, napisała Paulina.

Aktorka była jedną z pierwszych osób, która skomentowała informację o śmierci Kotulanki. Co napisała?

3/5
Paulina Holtz w Warszawie
ONS.pl

 

Paulina Holtz w pięknych słowach pożegnała swoją serialową mamę:

Wczoraj, z ogromnym smutkiem, przyjęłam wiadomość o śmierci Agnieszki Kotulanki. Cudna kobieta i aktorka, której świat za bardzo doskwierał. Agnieszko, wiem że ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały! Do zobaczenia, napisała Paulina na Facebooku. 

4/5
Agnieszka Kotulanka
East News
5/5
Andrzej Grabarczyk i Agnieszka Kotulanka
East News

 

Agnieszka Kotulanka największą popularność zdobyła dzięki roli w serialu "Klan".