Natalia Oreiro od lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych latynoamerykańskich gwiazd. Zjawiskowa urugwajska aktorka, piosenkarka i projektantka mody, międzynarodową sławę zyskała dzięki kultowej telenoweli "Zbuntowany Anioł", gdzie wcieliła się w rolę zadziornej, ale jednocześnie niezwykle wrażliwej Milagros, która od czasu do czasu chowała swoje piękne kasztanowe pukle pod czapkę i szalała na piłkarskiej murawie jako Cholito. Historia burzliwej miłości pokojówki Milagros i przystojnego milionera Ivo do dziś budzi wiele emocji wśród widzów, a liczne stacje chętnie emitują kolejne powtórki serialu. Nic więc dziwnego, że jedna z użytkowniczek TikToka zwróciła na siebie uwagę internautów, którzy uznali ją za wierną kopię głównej bohaterki "Zbuntowanego anioła". Poznajcie Patrycję Wochnę!

Reklama

Patrycja Wochna - polska sobowtórka Natalii Oreiro

"Zbuntowany anioł" przed dwoma dekadami był jednym z największych serialowych hitów. Co ciekawe, argentyńska telenowela wyprodukowana w latach 1998–1999, ciągle wywołuje ogromne emocje, a fani miłosnych perypetii Milagros i Ivo z napięciem śledzą kolejne losy swoich ulubionych aktorów. I choć od premiery serialu minęły już 23 lata, zdaje się, że czas dla odtwórców głównych ról wręcz się zatrzymał, a przebój "Cambio dolor" właśnie przeżywa swoisty renesans i zaczyna królować w mediach społecznościowych, a szczególnie na TikToku.

To właśnie tam, jedna z fanek "Zbuntowanego anioła" niedawno zamieściła nagranie, które bije rekordy popularności. Niezwykle atrakcyjna Patrycja Wochna, znana z TikToka jako "Zbuntowana Rolniczka" czy @patinaroli, opublikowała wideo, na którym śpiewa hitową piosenkę z serialu, ubrana w stylizację, przypominające te, jakie Milagros nosiła przebierając się za Cholito.

Zobacz także: Zbuntowany Anioł: Natalia Oreiro szokuje na ostatnich zdjęciach! Co za figura

Odwrócona charakterystyczna czapka z daszkiem, luźny T-shirt, obszerna kolorowa bomberka, gęste brwi, duże ciemne oczy, i burza kasztanowych włosów ukryta pod nakryciem głowy sprawiły, że sympatycy "Zbuntowanego anioła" nie mają wątpliwości, że Patrycja Wochna jest wierną kopią Natalii Oreiro. Popatrzcie tylko na jej pieprzyk tuż nad ustami. Taki sam ma pochodząca z Urugwaju gwiazda!

Zobacz także
Screen TikTok

Kim jest Patrycja Wochna - polska sobowtórka Natalii Oreiro?

Patrycja Wochna, znana jako "Zbuntowana rolniczka" występuje na TikToku pod nikiem @patinaroli. Ciemnowłosa piękność, jak sama przyznaje, stara się pokazać użytkownikom platformy piękno polskiej wsi, dlatego nagrywa filmiki nawiązujące do codziennej pracy w gospodarstwie rolnym. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i wykorzystując swoje podobieństwo do gwiazdy "Zbuntowanego anioła" opublikowała w sieci nagranie, na którym śpiewa kultową piosenkę "Cambio dolor", wieńczącą czołówkę serialu.

Zobacz także: Zbuntowany anioł: Pamiętacie Iva? Dziś jest surferem, jeździ na Harleyu i jest diabelsko przystojny!

Nagranie wyświetliło już ponad 127 tys. osób, a internauci nie mogą wyjść z podziwu nad pięknem dziewczyny i jej niezwykłym podobieństwem do Natalii Oreiro.

- Polska Natalia Oreiro jak nic!!

- Myślałam, że to Natalia!

- Na początku myślałam, że to Natalia Oreiro.

- O bogowie! Też tak pomyślałem! W ogóle "Zbuntowany Anioł" to serial mojego dzieciństwa. Uwielbiam - piszą internauci pod nagraniem Patrycji.

Zobaczcie wideo, które wzbudziło aż takie emocje:

Natalia Oreiro zyskała międzynarodową sławę dzięki serialowi "Zbuntowany Anioł".

YouTube

Miłosna historia Milagros i Ivo podbiła cały świat. Do tej pory liczne stacje chętnie emitują powtórki odcinków kultowej telenoweli.

Facebook
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama