Lata lecą, a "Zbuntowany anioł" ciągle wywołuje w Polsce duże emocje. Ale co się dziwić, serialowy przebój z Natalią Oreiro w roli głównej miał miliony oddanych widzów. Chyba wszyscy, którzy widzieli argentyńską produkcję, pamiętają obiekt westchnień pięknej Milagros - Iva. Grający go Facundo Arana kończy 50 lat i wciąż wygląda rewelacyjnie. Jest surferem, jeździ na motocyklu i trzeba przyznać, że jest diabelsko przystojny.

Reklama

Zresztą oceńcie sami.

Zobacz także: „Zbuntowany anioł”: Pamiętacie brwi Glorii Esposito? Dziś grająca ją Gabriela Sari ma 44 lata i ciało bogini

Jak dziś wygląda Ivo ze "Zbuntowanego anioła"?

Jako dziecko był ponoć chorobliwie nieśmiały. Pomogły mu kursy aktorskie. A oryginalna uroda po mamie - niemieckiej hokeistce i tacie profesorze z Buenos Aires sprawiła, że szybko zrobił karierę. Świat poznał go jako Iva DiCarlo, syna gospodarza domu, do którego trafia główna bohaterka serialu - Milagros. Przystojny Ivo szybko kradnie serce pięknej dziewczyny. Pojawia się jednak problem - głowa rodziny DiCarlo jest jej ojcem, który nie chce się do niej przyznać, istnieje więc obawa, że Milagros i Ivo są rodzeństwem. Jak się okazuje potem, chłopak jest owocem romansu matki, o pokrewieństwie nie ma więc mowy. I, jak to w telenowelach bywa, mimo licznych przeciwności finalnie związują się ze sobą.

Facebook

Od czasu gdy nagrywano "Zbuntowanego anioła" minęły już 23 lata. Jak zmienił się w tym czasie grający Iva Facundo Arana? Aktor nadal jest aktywny tak w produkcjach telewizyjnych, jak i teatralnych.

Zobacz także

Na jego profilu instagramowym pokazuje się jednak głównie z deską surfingową, na której - jak widać - potrafi świetnie pływać, albo przy ulubionym Harleyu.

Jeśli nie możesz surfować… Wspinaj się!
Nie bój się! Szanuj wszystkich - głosi jego motto na Instagramie.

Często pokazuje też żonę. Facundo od 2007 roku jest związany z modelką Maríą Susini, z którą ma trójkę dzieci - Indię, Yaco i Leóna. Para pobrała się 20 grudnia 2012 roku.

Jak widać, czas obchodzi się z nim bardzo łaskawie. Aktor ciągle jest bardzo przystojny.

Może nawet przystojniejszy niż w czasach Iva, jak myślicie?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama