Facundo Arana, czyli Ivo ze "Zbuntowanego anioła"
Facebook

„Zbuntowany anioł”. Pamiętacie Iva? Dziś jest surferem, jeździ na Harleyu i jest diabelsko przystojny!

Facundo Arana, czyli Ivo ze "Zbuntowanego anioła"
Facebook

Lata lecą, a "Zbuntowany anioł" ciągle wywołuje w Polsce duże emocje. Ale co się dziwić, serialowy przebój z Natalią Oreiro w roli głównej miał miliony oddanych widzów. Chyba wszyscy, którzy widzieli argentyńską produkcję, pamiętają obiekt westchnień pięknej Milagros - Iva. Grający go Facundo Arana za dokładnie rok skończy 50 lat, jednak mimo wieku wygląda rewelacyjnie. Jest surferem, jeździ na motocyklu i trzeba przyznać, że jest diabelsko przystojny.

Zresztą oceńcie sami.

Zobacz także: „Zbuntowany anioł”: Pamiętacie brwi Glorii Esposito? Dziś grająca ją Gabriela Sari ma 44 lata i ciało bogini

Jak dziś wygląda Ivo ze "Zbuntowanego anioła"?

Jako dziecko był ponoć chorobliwie nieśmiały. Pomogły mu kursy aktorskie. A oryginalna uroda po mamie - niemieckiej hokeistce i tacie profesorze z Buenos Aires sprawiła, że szybko zrobił karierę. Świat poznał go jako Iva DiCarlo, syna gospodarza domu, do którego trafia główna bohaterka serialu - Milagros. Przystojny Ivo szybko kradnie serce pięknej dziewczyny. Pojawia się jednak problem - głowa rodziny DiCarlo jest jej ojcem, który nie chce się do niej przyznać, istnieje więc obawa, że Milagros i Ivo są rodzeństwem. Jak się okazuje potem, chłopak jest owocem romansu matki, o pokrewieństwie nie ma więc mowy. I, jak to w telenowelach bywa, mimo licznych przeciwności finalnie związują się ze sobą. 

Facundo Arana, czyli Ivo ze "Zbuntowanego anioła"
Facebook

Od czasu gdy nagrywano "Zbuntowanego anioła" minęło już 22 lata. Jak zmienił się w tym czasie grający Iva Facundo Arana? Aktor nadal jest aktywny tak w produkcjach telewizyjnych, jak i teatralnych. 

Na jego profilu instagramowym pokazuje się jednak głównie z deską surfingową, na której - jak widać - potrafi świetnie pływać, albo przy ulubionym Harleyu.

Jeśli nie możesz surfować… Wspinaj się!
Nie bój się! Szanuj wszystkich - głosi jego motto na Instagramie.

 

 

Często pokazuje też żonę. Facundo od 2007 roku jest związany z modelką Maríą Susini, z którą ma trójkę dzieci - Indię, Yaco i Leóna. Para pobrała się 20 grudnia 2012 roku.

 

Jak widać, czas obchodzi się z nim bardzo łaskawie. Aktor ciągle jest bardzo przystojny.

 

Może nawet przystojniejszy niż w czasach Iva, jak myślicie?

 

Więcej na temat Zbuntowany Anioł
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27