"Zbuntowany anioł" do dziś kojarzy się widzom przede wszystkim z główną aktorką tej produkcji, piękną Natalią Oreiro. Argentyński serial stał się hitem na całym świecie, w tym również w Polsce i do dziś wywołuje wśród widzów duże emocje. A sama Natalia Oreiro grająca piękną Milagros, podbiła serca widzów i otworzyła sobie drzwi do międzynarodowej kariery, która trwa do dziś.

Reklama

W ostatnich dniach piękna aktorka pojawiła się na gali w Madrycie i... skradła show! W czerwonej, zwiewnej i bardzo zmysłowej sukni wyglądała wręcz rewelacyjnie. Oceńcie sami.

Zobacz także: Nie żyje gwiazdor "Zbuntowanego anioła"! Gino Renni zmarł w wieku 78 lat. Znamy przyczyny śmierci

Natalia Oreiro w czerwonej sukni na gali

Na Instagramie Natalię Oreiro" obserwuje grubo ponad milion osób. Wielu z nich pochodzi z Rosji - to dlatego swój profil prowadzi w dwóch językach - po hiszpańsku i rosyjsku. Fanów zachwycają kolejne zdjęcia aktorki "Zbuntowanego anioła", które udowadniają, że czas totalnie się dla niej zatrzymał.

Choć w tym roku Oreiro obchodziła swoje 44. urodziny, wciąż wygląda tak rewelacyjnie jak przed ponad dwoma dekadami, a według niektórych jeszcze lepiej!

Zobacz także
East News/Nacho Lopez/agefotostock

Szczególnie dużo zachwytów zebrały ostatnio zdjęcia z gali rozdania nagród Platino w Madrycie. Gwiazda pokazała się na czerwonym dywanie w niesamowitej sukni, zaprojektowanej specjalnie na tę okazję. Podczas imprezy zaśpiewała też jeden ze swoich hitów.

Dziś koncert i gala Premios Platino, na której wystąpię w pięknej sukni od Marii Gorof stworzonej specjalnie na tę okazję i mój występ - napisała pod postem na Instagramie.

Zobaczcie sami, wyglądała rewelacyjnie:

Zobacz także: „Zbuntowany anioł”. Pamiętacie Iva? Dziś jest surferem, jeździ na Harleyu i jest diabelsko przystojny!

Natalia Oreiro wiele razy odwiedzała Polskę

Urugwajska gwiazda Natalia Oreiro do dziś jest bardzo popularna, również w Polsce. Od czasów "Zbuntowanego anioła" odwiedziła nasz kraj już kilka razy. Ostatnio w 2020 roku, kiedy oglądaliśmy ją tuż przed wybuchem pandemii na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Od lat występuje głównie jako wokalistka. Według wikipedii, sprzedała już 11 mln płyt, również dzięki wielkiej popularności na rynku rosyjskim.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama