Kilka tygodni temu Marcin Hakiel nieoczekiwanie ogłosił, że wraz ze swoją partnerką spodziewają się dziecka. Od tego czasu fani tylko czekają na nowe kadry ciążowego brzuszka Dominiki, jednocześnie dopytując o ślub zakochanych. Teraz padła konkretna odpowiedź. Zobaczcie sami!

Reklama

Partnerka Marcina Hakiela w szczerym wyznaniu na temat ślubu

Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika zdają się być w szczęśliwym związku. Ich więzi zostały zaciśnięte jeszcze bardziej, ponieważ para spodziewa się dziecka. Na jednym z eventów Dominika postawiła na obcisły kombinezon, pod którym widać zaokrąglony, ciążowy brzuszek.

Od tej pory fani dopytują o ślub Marcina Hakiela i Dominiki, a niektórzy nawet są przekonani, że para wzięła już potajemny ślub. Plotki o tym podsyciła sama partnerka Hakiela, bowiem podczas urodzin Marcina Dominika złożyła mu życzenia podpisując się jako "Pani Hakielowa".

Marcin Hakiel i ciężarna Dominika

Teraz Dominika odpowiedziała na serię pytań, a wśród nich nie zabrakło tych o ślub. Jedna z internautek zapytała wprost:

Będzie ślub?

Partnerka Marcina Hakiela nie wahała się nawet sekundy:

Zobacz także
@marcinhakiel Będzie, czy nie będzie?
- zwróciła się do ukochanego.

Wówczas Marcin Hakiel napisał dosadnie:

Najstarsi górale tego nie wiedzą

Czy taka odpowiedź wystarczy internautom? Czy para musi się liczyć z tym, że wciąż będą pytani o te same kwestie? Widać, że zarówno Marcin, jak i Dominika unikają tego tematu i odpowiadają wymijająco.

Marcin Hakiel z partnerką
Marcin Hakiel z partnerką Wojciech Olkusnik/East News

Niedawno Dominika i Marcin Hakiel wybrali się na event, na którym kobieta chętnie eksponowała swój brzuszek. Na tą okoliczność wybrała koronkową sukienkę mini, która podkreślała jej krągłości. Marcin Hakiel postawił tym razem na klasykę wybierając czarny garnitur i koszulę. Całość looku dopełnił ciemnymi okularami.

Myślicie, że Marcin Hakiel i Dominika rzeczywiście planują wziąć ślub? A może zgodnie z domysłami fanów są już dawno po?

Reklama

Zobacz także: Marcin Hakiel wymownie broni ciężarnej ukochanej. Zrobił tylko jedną rzecz

scena z: Dominika, Marcin Hakiel, fot. Podlewski/AKPA
fot. Podlewski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama