Misheel Jargalsaikhan poznaliśmy w 1999 roku. To właśnie wtedy na antenie stacji Polsat pojawił się serial "Rodzina zastępcza", w którym Jargalsaikhan grała serialową Zosię. Produkcji na antenie nie ma już od kilkunastu lat, a Misheel niezwykle rzadko jest widywana na medialnych imprezach czy eventach. Ostatnio jednak udało nam się ją spotkać i porozmawiać. Wiemy, czym się dziś zajmuje!

Reklama

Co dziś robi Misheel Jargalsaikhan, czyli serialowa Zosia z "Rodziny zastępczej"?

Misheel Jargalsaikhan ma dziś 34 lata, a jej kariera zawodowa nie ma już nic wspólnego z show biznesem. Jak się bowiem okazało, serialowa Zosia z "Rodziny zastępczej" została... lekarzem!

- Ja zrezygnowałam z grania, ponieważ moim marzeniem było to, żeby zostać lekarzem. Zdecydowałam się na studia medyczne, wyjechałam do Wrocławia. Były góry i doły, przerwy, ale w końcu udało mi się skończyć studia medyczne, więc jestem lekarzem i jestem z tego naprawdę dumna - powiedziała w rozmowie z naszą reporterką Misheel Jargalsaikhan.

Jaką specjalizację wybrała i jak dziś wygląda Misheel Jargalsaikhan? Wszystkiego dowiecie się z naszego materiału wideo, który możecie obejrzeć powyżej.

Reklama

Zobacz także: Co dziś robią dzieci z "Rodziny zastępczej"? Komentuje serialowa Zosia!

Jakub Walczak/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama