Ostatnie zdjęcia Piotra Woźniaka-Staraka z żoną
Instagram

Ostatnie zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka z żoną Agnieszką. Byli tacy zakochani...

Ostatnie zdjęcia Piotra Woźniaka-Staraka z żoną
Instagram

W czwartek 22 sierpnia poinformowano o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Ciało 39-latka zostało znaleziono w okolicach jeziora Kisajno na Mazurach. Służby ratunkowe poszukiwały producenta filmowego od pięciu dni.

Piotr Woźniak-Starak cieszył się dobrą reputacją, był bardzo szanowany i podziwiany. Prywatnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak wspierał ukochaną na każdym kroku. Kilka dni przed tragedią dopingował żonę podczas festiwalu w Sopocie, który przyszło jej prowadzić. Zobaczcie ich ostatnie wspólne zdjęcie. Byli tacy szczęśliwi...  

Ostatnie zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka z żoną

Piotr Woźniak-Starak od trzech lat był mężem Agnieszki Woźniak-Starak. Producent filmowy oświadczył się ukochanej na balu TVN-u. Niespełna rok później para stanęła na ślubnym kobiercu w Wenecji. Małżeństwo za kilka dni, dokładnie 27 sierpnia, miało świętować kolejną rocznicę ślubu. 

No pewnie, że jestem szczęśliwa, mój mąż jest równie czuły, co szalony, trudno się przy nim nudzić i martwić! - wyznała Agnieszka w jednym z wywiadów dla "SE".

Na kilka dni przed tragedią, dziennikarka była jedną z współprowadzących Top of the Top Festival w Sopocie. Na scenie Opery Leśnej prezentowała się wyjątkowo. Nawet i w tak ważnym dniu Piotr towarzyszył swojej żonie i wspierał za kulisami. 

Mąż mnie odwiedził w garderobie.. #hubby 🖤 #sopotfestival #tvn #host#backstage - napisała Agnieszka w sieci. 

Agnieszka wizytę Piotra w garderobie uwieczniła na zdjęciu. Ostatnią fotografią z mężem podzieliła się z fanami na Instagramie. 

Ostatnie zdjęcia Piotra Woźniaka-Staraka z żoną
Instagram

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z sobotę na niedzielę na mazurskim jeziorze Kisajno. 39-latek wypadł z łódki. Niestety akcja poszukiwawcza producenta filmowego ma smutny finał. Jak poinformował wiceszef MSWiA w rozmowie z PAP, odnaleziono ciało 39-letniego mężczyzny, które  najprawdopodobniej należy do Piotra Woźniaka-Staraka. 

Potwierdziły się najgorsze obawy, wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione - czytamy w oficjalnym komentarzu. 

Słowa potwierdziła również grupa płetwonurków. Policja nie udziela komentarza w tej sprawie. 

Dziś rano grupa płetwonurków biorąca udział w działaniach poszukiwawczych na jez. #Kisajnozlokalizowała ciało prawdopodobnie 39-letniego zaginionego mężczyzny. Na miejscu będą wykonywane dalsze czynności z udziałem prokuratora i policyjnych techników kryminalistyki.

Piotr Woźniak-Starak został odnaleziony po 5 dniach 

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Producent filmowy miał 39 lat

Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04