Kinga Rusin
East News

Oscarowe kreacje Kingi Rusin: zobacz w czym się bawi w Hollywood! Efektowne, ale od razu pojawiły się pytania

Kinga Rusin
East News

Kinga Rusin bywała już na oscarowych galach. W tym roku popularna dziennikarka wystąpiła jednak w innej roli. Gwiazda mocno kibicowała polskiej ekipie twórców nominowanego do Oscara za najlepszy film zagraniczny "Bożego Ciała". Jak już wiemy, naszym filmowcom nie udało się zdobyć statuetki, jednak ich film został dostrzeżony przez branżę.

A co Kinga Rusin robiła na Oscarach i - przede wszystkim - jak wyglądała na gali i towarzyszących jej imprezach? Zobaczcie sami.

Zobacz także: Największe gwiazdy na czerwonym dywanie oscarowej gali! Te suknie trzeba zobaczyć

Kinga Rusin na gali Oscarów

Dziennikarka "Dzień dobry TVN" przyznała w jednym z komentarzy na Instagramie, że tym razem nie przyjechała do Kalifornii do pracy.

Ja jestem tu tym razem w końcu prywatnie😊. Mam czas na zabawę i spotkania z przyjaciółmi - zdradziła Rusin.

Tradycyjnie wiele emocji wzbudziły stylizacje gwiazdy. Na czerwonym dywanie w Dolby Theatre pokazała się w czarnej kreacji z narzuconym na ramiona bolerkiem. To właśnie ono wzbudziło sporo kontrowersji. Obserwujący profil gwiazdy natychmiast zaczęli spekulować, czy to pióra marabuta, czy może strusia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak co roku tu na miejscu, w Hollywood czuć szczególnie jak napięcie rośnie💥!!! Tyle marzeń, tyle ekip filmowych, wytwórni, utalentowanych ludzi wielu filmowych profesji🌟🌟🌟. Jeszcze tylko kilka godzin! Czy 92. Oskary naprawdę okażą się najbardziej przewidywalnymi w historii? Czy opublikowana „przez błąd w systemie”, na oficjalnych stronach Akademii Filmowej, lista zwycięzców była tylko fejk newsem do podgrzania atmosfery czy okaże się filmowym skandalem 2020 roku? Lista natychmiast zniknęła, Akademia się gęsto tłumaczyła, niesmak pozostał, ale przez dłuższą chwilę rzeczywiście nie mówiło się o niczym innym. Jeżeli wyniki były prawdziwe to pierwszy raz w historii Oskarów filmem roku zostanie film nieanglojęzyczny, czyli koreański Parasite (w 2012 wygrał wprawdzie francuski „Artysta” ale był ... niemy). Gdyby jednocześnie Parasite zdobył statuetkę za najlepszy film międzynarodowy byłby to kolejny „pierwszy raz” (tak „przewidziała” Akademia). Statuetka za oryginalny scenariusz powędrowałaby również w koreańskie ręce. Najlepszym reżyserem zostałby Sam Mendes, a najlepszymi aktorami pierwszo i drugoplanowymi: Renee Zellweger i Joaquin Phoenix oraz Laura Dearn i Brad Pitt. Tak samo obstawiają bukmacherzy. Ale jesteśmy w Hollywood gdzie mogą się zdarzyć różne zakończenia akcji... Miłośnicy kina powiedzą dziś: sprawdzam! Cokolwiek by się nie zdarzyło ten dzień pozostanie największym filmowym świętem roku. Szykujmy się na najpiękniejsze kreacje i mocne przemówienia. Już nie mogę się doczekać! I trzymamy kciuki za Polaków!

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Wspierająca od dawna proekologiczne postawy gwiazda szybko odpowiedziała jednak, że nie jest to wyrób naturalny, a sztuczne futerko. Prawda, że efektowne?

Już po gali Kinga rusin pokazała zdjęcie w kolejnej stylizacji - srebrzystym i połyskującym garniturze z modnymi szerokimi spodniami i marynarką odsłaniającą nieco czarnej bielizny. Na wieczór zabrała też kolejne sztuczne futerko, tym razem różowe.

W Polsce 9-a rano, a tu w Los Angeles jest dwunasta w nocy i imprezowe szaleństwo dopiero się zaczyna - poinformowała. 

Kinga Rusin podsumowała też samą oscarową galę. Jak jej się podobała? 

Największym zaskoczeniem był ... występ Eminema bo nikt go wcześniej nie zapowiadał. A wszystkie przewidywania się sprawdziły, poza jednym - Bong Joon Ho, poza Oskarem za scenariusz, za najlepszy film zagraniczny i film roku dla Parasite, zgarnął też nagrodę dla najlepszego reżysera (bukmacherzy obstawiali Sama Mendesa). Parasite został pierwszym nieanglojęzycznym filmem w 92 letniej historii Oskarów, który zdobył tytuł najlepszego filmu roku. Koreańczycy - nominowani „za wszystko” również po raz pierwszy, są dziś w Hollywood bohaterami. Amerykanie uwielbiają takie historie. My jesteśmy dumni z Polaków bo zaszli naprawdę daleko, a dziś siedzieli ramię w ramię z bogami światowego kina - podsumowała na Instagramie (pisownia oryg.)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W Polsce 9-a rano, a tu w Los Angeles jest dwunasta w nocy i imprezowe szaleństwo dopiero się zaczyna. Za nami Gala. Największym zaskoczeniem był ... występ Eminema bo nikt go wcześniej nie zapowiadał. A wszystkie przewidywania się sprawdziły, poza jednym - Bong Joon Ho, poza Oskarem za scenariusz, za najlepszy film zagraniczny i film roku dla Parasite, zgarnął też nagrodę dla najlepszego reżysera (bukmacherzy obstawiali Sama Mendesa). Parasite został pierwszym nieanglojęzycznym filmem w 92 letniej historii Oskarów, który zdobył tytuł najlepszego filmu roku. Koreańczycy - nominowani „za wszystko” również po raz pierwszy, są dziś w Hollywood bohaterami. Amerykanie uwielbiają takie historie. My jesteśmy dumni z Polaków bo zaszli naprawdę daleko, a dziś siedzieli ramię w ramię z bogami światowego kina. A ja wyruszam na oskarowe imprezy! Wybija północ...

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Zgadzacie się z dziennikarką?

Zobacz także: Kinga Rusin wybrała najmodniejsze spodnie na wiosnę 2020. Tym razem to nie jeansy!

Stylizacje Kingi Rusin często są szeroko komentowane w mediach społecznościowych.

KInga Rusin
Instagram
 

Więcej na temat Kinga Rusin Oscary
Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08