Szymon Majewski zajawka order uśmiechu
East News

Szymon Majewski z orderem! Tym razem na poważnie!

Szymon Majewski zajawka order uśmiechu
East News

Szymon Majewski pochwalił się orderem, który właśnie otrzymał. To... cóż by innego: Order Uśmiechu! Jak podkreśla znany dziennikarz i zawodowy kpiarz, to dla niego najważniejsza nagroda.

Dziś dostałem najważniejszą dla mnie nagrodę: Order Uśmiechu! Mam legitymację nr 990. Dziękuję dzieciom z Fundacji Spełnionych Marzeń za nominację! - napisał.

Szymon Majewski to w polskich mediach od lat człowiek-instytucja. Zaczynał w Radiu Zet, potem przeniósł się do telewizyjnych show. W ostatnim czasie słynie ze swoich kpiarskich wpisów w Internecie - jak choćby jednym z ostatnich, że został... szafiarzem.

Nie wszyscy wiedzą jednak o innym, mniej głośnym obliczu Szymona. Od dawna pomaga dzieciom-podopiecznym Fundacji Spełnionych Marzeń. Uczestniczy w spotkaniach, czyta im książki, prowadzi imprezy, współorganizuje spotkania gwiazdkowe w różnych miejscach w Polsce. Ba, występuje nawet w pokazach mody :)

Za to wszystko zapewne dostał od chorych dzielnych dzieciaków nominację do nagrody i finalnie Order Uśmiechu. Bodaj najpiękniejsze z odznaczeń, bo przyznawane przez dzieci.

Serdecznie gratulujemy nagrody!

 

Oto wpis Szymona - wspólna fotografia z Kapitułą Orderu:

 

Dziś dostałem najważniejszą dla mnie nagrodę: Order Uśmiechu! Mam legitymację nr 990. Dziękuję dzieciom z Fundacji Spełnionych Marzeń za nominację! Na zdjęciu Kapituła Orderu.

Posted by Szymon Majewski on Monday, December 14, 2015

Szymon Majewski

Szymon Majewski
ONS

Szymon Majewski na Street Fashion

Więcej na temat Szymon Majewski
Przeładuj

Natasza Urbańska będzie pracować z córką?! Znamy ich plany!

zobacz 01:16