orange is the new black
East News
1/11
orange is the new black
East News

Zazwyczaj zastanawiamy się, jak gwiazdy wyglądają bez makijażu czy retuszu, jednak w przypadku aktorek kultowego już serialu "Orange is the new black" jest zupełnie odwrotnie! Serialowe więźniarki występują na ekranach w skrajnie naturalnym wydaniu, ewentualnie z posiniaczonymi twarzami lub ciałami, przetłuszczone włosy, wysuszone usta czy podkrążone oczy to ich codzienność. Nic dziwnego więc, że wszyscy zastanawiają się, jak gwiazdy tej produkcji wyglądają na co dzień, a my znamy odpowiedź! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak prezentują się pierwszoplanowe bohaterki w "Orange is the new black" w zupełnie innym wydaniu!

Zobacz: Magda Gessler jako WIĘŹNIARKA w "Orange is the new black"! MUSICIE TO ZOBACZYĆ! 

"Orange is the new black" to serial produkcji Netfllix. Niedawno odbyła się premiera 6. sezonu, a my poznaliśmy dalsze losy bohaterek. Serial oparty jest na wspomnieniach Piper Kerman, która o swoim pobycie w amerykańskim więzieniu napisała książkę. W rolę Piper Kerman, wciela się Taylor Schiling. 

2/11
Piper Chapman - Taylor Schiling11.jpg
East News

Taylor Schiling gra rolę Piper Chapman, czyli rzeczywistej Piper Kerman. Taylor ma 34 lata, a na swoim koncie sporo filmów i seriali. Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak rola w serialu "Orange is the new black". 

Zobacz: Żebrowski już był, ale może Stramowski, Adamczyk albo... Mortensen! Szukamy idealnego Wiedźmina PLEBISCYT

3/11
Alex Vause - Laura Prepon.jpg
East News/Instagram

Laura Prepon gra rolę Alex Vause, kochanki i narzeczonej Piper Chapman. Aktorka ma 38 lat i dwoje dzieci. Zasłynęła rolą Donny Pinciotti w serialu "Różowe lata 70.". Nie da się jednak ukryć, że jako Alex też podbija serca widzów!

Zobacz: Gwiazdy "Przyjaciółek" zakończyły już pracę na planie 12. sezonu?! Nowe odcinki zostaną wyemitowane wcześniej?!

4/11
Galina Red Reznikov - Kate Mulgrew.jpg
East News/Instagram

Red czyli Galina Reznikov, grana przez Kate Mulgrew, to jedna z  najbardziej charakterystycznych bohaterek produkcji. Prywatnie aktorka ma 63 lata i pisze książki. Ma dwóch synów z pierwsze go małżeństwa. 

 

Zobacz: Dominika Kluźniak straciła pracę w "M jak miłość" przez Kacpra Kuszewskiego?! Wiemy!

5/11
Lorna Morello - Yael Stone.jpg
East News/Instagram

Yael Stone wciela się w słodką i nieco szaloną Lornę Morello, która przez długi czas miała wyimaginowanego narzeczonego. Przez kilka pierwszych sezonów jako jedna z nielicznych mocno się malowała w więzieniu. 

Zobacz: "Pierwsza Miłość": Marysia w więzieniu! Spotka tam największego wroga! Jej życie jest zagrożone?

6/11
Nicky Nichols - Natasha Lyonne.jpg
East News/Instagram

Natasha Lyonne wciela się w rolę Nicky Nichols, która przez długi czas była uzależniona od narkotyków. Serialową bohaterkę widzowie mogli więc oglądać w wielu niekorzystnych wizerunkowo odsłonach. Natasha Lyonne jest na co dzień piękną i zadbaną kobietą.

Zobacz: Teresa Lipowska też zniknie z "M jak Miłość"?! To może być najbardziej spektakularne odejście w historii serialu

7/11
Blanca Flores - Laura Gómez.jpg
East News/Instagram

Laura Gómez gra zaniedbaną Blancę Flores. Monobrew, rozczochrane włosy, pełne kołtunów - tak prezentuje się Blanca w więzieniu. A Laura.... jest nie do poznania!

Zobacz: Szokujące zdjęcia chorej Zuzy z "Przyjaciółek"! Tak będzie wyglądać w 12. sezonie

8/11
Sophia Burset - Laverne Cox   .jpg
East News

Laverne Cox gra Sophię Burset, transeksualistę. Co ciekawe, w rzeczywistości Laverne też zmieniła płeć i stała się kobietą.

Zobacz: Zaczynała karierę jako uroczy rudzielec w "M jak miłość". A teraz? Jej apetyczne zdjęcia w bikini robią WRAŻENIE!

9/11
Suzanne Crazy eyes Warren - Uzo Aduba.jpg
East News/Instagram

Każdy fan serialu doskonale zna Suzanne "Crazy Eyes" Warren. W tę wymagającą rolę wciela się Uzo Aduba. Uwierzylibyście, że na zdjęciach jest jedna i ta  sama osoba? 

Zobacz: "M jak miłość": Wiadomo jakiej płci będą bliźniaki Kingi i Piotrka!

10/11
Tasha Taystee Jefferson - Danielle Brooks .jpg
Instagram

Danielle Brooks gra Tashę "Taystee" Jefferson, sympatyczną bohaterkę, która walczyła o sprawiedliwość. W 6. sezonie jej losy się komplikują, jednak nie będziemy zdradzać szczegółów!

Zobacz: "M jak miłość": Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie! Co kombinuje była dziewczyna Olka?! Wiemy!

11/11
Tiffany Pennsatucku Doggett - Taryn Manning  .jpg
East News/Instagram

Taryn Manning to największe zaskoczenie! To właśnie ona wciela się w szaloną Tiffany "Pennsatucky Doggett"! Uwierzylibyście?

Zobacz: "Ślad" - nowy serial Polsatu! Czy przestępstwo doskonałe naprawdę nie istnieje?

Więcej na temat serial