M jak miłość: Kinga urodzi bliżniaki? M jak miłość
fot. Instagram
1/4
fot. Instagram

Jakiej płci będą dzieci Kingi i Piotrka z "M jak miłość"? W poprzednim sezonie hitowego serialu widzowie dowiedzieli się, że Zduńscy po raz kolejny zostaną rodzicami. Dalsze losy szczęśliwej rodzinki poznamy dopiero po wakacyjnej przerwie, jednak jak już wiadomo- Zduńscy wkrótce dowiedzą się, że Kinga jest w ciąży bliźniaczej! Teraz fani "M jak miłość" z pewnością zastanawiają się, jakiej płci będą maleństwa. Czy Zduńska urodzi dwóch chłopców, dwie dziewczynki? A może będzie chłopiec i dziewczynka? 

Zobaczcie sami, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość" i jakiej płci będą dzieci Kingi i Piotrka! 

Zobacz także: Jak zmieniły się największe gwiazdy "M jak miłość" w ciągu 18 lat? Zobacz!

2/4
fot. Instagram

Jakiej płci będą dzieci Kingi i Piotrka? Według medialnych doniesień Zduńska urodzi... dziewczynkę i chłopca! Skąd takie podejrzenia?

Jak informuje "Kurier TV" W nowych odcinkach "M jak miłość" ciężarna Kinga będzie miała prawdziwą huśtawkę nastrojów, a mąż Zduńskiej oceni, że jej zachowanie jednoznacznie wskazuje na to, że urodzi dziewczynkę! Zupełnie inne odczucia będą z kolei towarzyszyć Kindze...

Zobacz także: Serial Roku 2018 - wielki plebiscyt magazynu magazynu "Party"

 

3/4
M jak miłość: Kinga urodzi bliżniaki?
screen mjakmilosc.tvp.pl

Kinga będzie pewna, że urodzi chłopca! Po jakimś  czasie, podczas badania USG okaże się, że żadne z rodziców się nie pomyliło! 

Niestety, na narodziny dzieci Zduńskich będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Okazuje się bowiem, że odcinki z rodzącą Kingą pojawią się na antenie TVP2 dopiero późną jesienią. 

Zobacz także: Kasia Cichopek odejdzie z "M jak miłość"?! Mamy komentarz!

4/4
M jak miłość
Mat. prasowe
Więcej na temat M jak miłość