Iga Krefft i Marcianna Lelek
Iga Krefft i Marcianna Lelek
MTL Maxfilm
1/4
Iga Krefft i Marcianna Lelek
MTL Maxfilm

 

Iga Krefft największą popularność zyskała dzięki roli adoptowanej córki Marka i Hanki Mostowiaków, Uli w serialu "M jak miłość". Dziewczyna zadebiutowała tam jako uroczy i zadziorny rudzielec. Przez lata widzowie mogli obserwować, jak Iga Krefft na ich oczach przemienia się w piękną i świadomą swoich wdzięków kobietę. Dziś aktorka ma 22 lata i oprócz aktorstwa próbuje także swoich sił w muzyce. Ostatnio na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z wakacji, na których gwiazdka "M jak miłość" pozuje w bikini. Może Iga Krefft powinna na poważnie pomyśleć też o modelingu? :) 

 

POLECAMY: Pamiętacie Łukasza z "M jak miłość"? Teraz ma 24 lata i jest szalenie przystojny

2/4
Instagram

 

Iga Krefft, oprócz aktorstwa, zajmuje się także śpiewaniem. Gwiazda występuje pod pseudonimem Ofelia. Jednak w wolnych chwilach pakuje walizki i rusza w dalekie podróże. Zazwyczaj towarzyszy jej chłopak, którym chętnie chwali się na Instagramie. Czy to on jest autorem tych apetycznych zdjęć Igi w bikini?

 

 

#30stopnicelsjusza 🔥

Post udostępniony przez Ofelia Iga Krefft (@ofeliaigakrefft)

3/4
Instagram

 

Iga Krefft na naszych oczach przemieniła się ze słodkiego rudzielca w piękną i czarującą kobietę! Ten widok onieśmiela! Zgadzacie się z nami?

 

Zobacz także: Czy Joanna Koroniewska wróci do "M jak miłość"?

4/4
Instagram

 

To nie pierwsze tak odważne zdjęcia, którymi Iga Krefft pochwaliła się w internecie. Wcześniej również publikowała swoje zdjęcia w bikini. Za każdym razem wzbudza to spore zainteresowanie wśród jej fanów. 

 

- Wow!

- Cudna!

- Hot hot to - piszą zachwyceni internauci. 

 

Podzielacie ich zachwyt?

 

POLECAMY: Drugi raz zatrudnili tego samego aktora! Wielka wpadka w "M jak miłość"!