Party Stories
Aleksandra Żebrowska urodzi syna
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Żona Żebrowskiego urodziła! Znamy imię

Dziecko otrzymało tradycyjne imię

Dzisiaj pokazywaliśmy wam zdjęcie synka Sary May (zobacz), a tymczasem kolejna gwiazda przywitała na świecie potomka. Jak donosi "Super Express", Aleksandra i Michał Żebrowscy zostali rodzicami! Syn przyszedł na świat w nocy z 2 na 3 listopada i dostał 10 punktów w skali Apgar.

- Michał już widział Henia i nie mógł się nadziwić jego małym paluszkom. Imię młodszej latorośli Michała i Aleksandry Żebrowskich zostało wybrane na kilka miesięcy przed jej przyjściem na świat. Podobało się obojgu rodzicom, którzy chcieli dać dziecku imię tradycyjne i niepretensjonalne - informuje "Super Express" znajoma Michała Żebrowskiego.


Para zdecydowała się nazwać drugiego syna imieniem Henryk. Przypomnijmy, że ich pierwszy syn Franek ma 3 lata.

AfterParty.pl wita na świecie.

Aleksandra Żebrowska kilka tygodni przed porodem:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Aleksandra i Michał Żebrowscy wybrali oryginalne imię dla trzeciego dziecka! 
Aleksandra i Michał Żebrowscy wybrali tradycyjne czy nowoczesne imię dla trzeciego dziecka?

Aleksandra i Michał Żebrowscy wybrali tradycyjne czy nowoczesne imię dla trzeciego dziecka? "Super Express" poinformował, na jakie imię zdecydowali się szczęśliwi rodzice! Aktor i jego piękna żona do tej pory stawiali na tradycję- ich starsi synowie to Franciszek i Henryk. Czy trzeci syn również otrzymał tradycyjne imię? Teraz wszystko stało się jasne! Imię syna Aleksandry i Michała Żebrowskich Według medialnych doniesień Aleksandra i Michał Żebrowscy zostali rodzicami zaledwie kilka dni temu. W minioną środę, 5 sierpnia, portal pudelek.pl poinformował, że żona gwiazdora "Na dobre i na złe" urodziła zdrowego chłopca. W czasie ciąży Aleksandra Żebrowska chętnie publikowała w sieci zdjęcie rosnącego brzuszka, jednak teraz nie potwierdziła radosnych wiadomości, które pojawiły się w mediach. Szczęśliwi rodzice do tej pory nie zdradzili również, jakie imię wybrali dla trzeciego synka. Teraz "Super Express" dotarł do informacji, że kolejna pociecha Aleksandry i Michała Żebrowskich otrzymała tradycyjne i oryginalne imię. Jakie? Podobno wybór miał paść na... Felicjana, zdrobniale Felka- informuje "Super Express". Podoba się Wam imię trzeciego dziecka Aleksandry i Michała Żebrowskich? Naszym zdaniem jest naprawdę piękne! Kto wie, być może już wkrótce szczęśliwi rodzice pochwalą się swoim szczęściem i pokażą  fanom pierwsze zdjęcie maleństwa!  Zobacz także:   Aleksandra Żebrowska poruszyła trudny temat poronień. Wyznała, że jest "w siódmej ciąży, na kilka dni przed trzecim porodem".  Aleksandra i Michał Żebrowscy wybrali tradycyjne imię dla trzeciego syna. Dziecko pary przyszło na świat zaledwie kilka dni temu.  

Michał i Ola Żebrowscy
Newsy
Aleksandra i Michał Żebrowscy pokazali zdjęcia z synem! Para wybrała piękne imię dla chłopca
Michał Żebrowski z Na dobre i na złe znów został ojcem, jego żona pokazała piękne zdjęcia!

Aleksandra i Michał Żebrowscy opublikowali w sieci urocze zdjęcia z synkiem. Trzecie dziecko pary przyszło na świat już kilka dni temu, ale dumni rodzice dopiero teraz potwierdzili radosną informację i pochwalili się swoim szczęściem. Michał Żebrowski zdradził przy okazji, jakie imię otrzymał ich trzeci syn! Gwiazdor serialu "Na dobre i na złe" i jego piękna żona wybrali tradycyjne imię dla maleństwa.  Aleksandra i Michał Żebrowscy pokazali syna Blisko tydzień temu portal pudelek.pl poinformował, że Aleksandra i Michał Żebrowscy po raz trzeci zostali rodzicami. Na świecie pojawił się wówczas syn pary, który według medialnych doniesień miał otrzymać tradycyjne polskie imię. Aktor i jego żona dopiero kilka dni po porodzie postanowili potwierdzić radosne wiadomości i pokazali pierwsze zdjęcia z synkiem. Michał Żebrowski zdradził jego imię! Cześć Feliks ❤️- napisał dumny tata. Internauci ruszyli z gratulacjami! Pod fotkami Aleksandry i Michała Żebrowskich nie zabrakło również wpisów od gwiazd.  - Cuuuuuuudownie :))))) Gratulujemy ❤️❤️❤️ - napisała Basia Kurdej-Szatan. - Witaj Chłopaku 💙- skomentowała Agnieszka Sienkiewicz. - Gratulacje ❤️ to najpiękniejszy widok świata- dodała Paulina Krupińska.  - Ola GRATULACJE !!!! ❤️❤️❤️❤️❤️- gratulowała Małgorzata Socha. Spójrzcie tylko na pierwszego zdjęcia małego Feliksa. Ależ z niego słodziak! Aktorowi i jego żonie jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Zobacz także:  Aleksandra Żebrowska poruszyła trudny temat poronień. Wyznała, że jest "w siódmej ciąży, na kilka dni przed trzecim porodem". Aleksandra Żebrowska pokazała pierwsze zdjęcie z synem.          ...

Aleksandra Żebrowska w ciąży
East News
Newsy
Aleksandra Żebrowska urodziła!? Na świat przyszedł trzeci syn Michała Żebrowskiego
Aleksandra Żebrowska powitała na świecie trzecie dziecko!?

Aleksandra i Michał Żebrowscy po raz trzeci zostali rodzicami - takie informacje podał serwis pudelek.pl.  Chłopiec jest zdrowy - informuje pudelek.pl na podstawie informacji swojego źródła. Na świat przyszedł trzeci syn pary, ale tych szczęśliwych wiadomości nie potwierdziło jeszcze żadne z rodziców. Aleksandra i Michał Żebrowscy mają już dwóch synów: Franciszka, który przyszedł na świat w 2010 roku oraz Henryka urodzonego w 2013 roku!  Aleksandra Żebrowska o swoje ciąży Żona Michała Żebrowskiego chętnie relacjonowała na Instagramie całą swoją ciążę, a jej żartobliwe wpisy spotkały się z ogromnym zainteresowaniem Internautów. Niedawno Ola Żebrowska poruszyła trudny temat związany ze stratą ciąży i przyznała, że lada chwila przed nią t rzeci poród, ale to jej siódma ciąża . Kilka dni temu opublikowała zdjęcie w bikini z ogromnym brzuszkiem ciążowym i zdradziła, że to już 40. tydzień ciąży. Wygląda na to, że Aleksandra Żebrowska nie zdążyła się podzielić szczęśliwą nowiną o narodzinach trzeciego synka, bo zrobił to za nią jeden z serwisów.  Czekamy na potwierdzenie tej szczęśliwej wiadomości. Być może para zdecyduje się opublikować zdjęcie maleństwa! Zobacz także:   Aleksandra i Michał Żebrowscy wybierają imię dla trzeciego dziecka. Będzie tradycyjne czy nowoczesne? 3 sierpnia żona Michała Żebrowskiego zdradziła na Instagramie, że to już 40. tydzień ciąży.         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Moje #władysławowo ☀️ #stillbaking #40weekspregnant Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner