Olivier Janiak kończy we wtorek 17 maja 42 lata! Widać po nim, że ma już tyle lat? Naszym zdaniem, dziennikarz prezentuje się równie wspaniale jak kilka lat temu, a może nawet jeszcze lepiej! Zobaczcie, jak zmieniał się w ciągu ostatnich lat! Olivier Janiak od 2001 roku prowadzi kulturalno-towarzyski magazyn "Co za tydzień?".

 

W trakcie programu udało mu się przeprowadzić wywiady m.in. z: Bradem Pittem, Keanu Reevesem, Kevinem Spaceyem, Nicole Kidman, Robinem Williamsem, Kylie Minogue i Johnnym Deppem! To naprawdę imponująca lista znanych gwiazd na świecie! Janiak współprowadził również takie programy jak "Co za noc" i "Dzień Dobry TVN" razem z Magdą Mołek. Pamiętacie, że w 2005 roku wygrań "Taniec z Gwiazdami"? Tańczył wtedy z Kamilą Kajak. Od 2008 roku Janiak jest redaktorem naczelnym kwartalnika dla mężczyzn "Male Man".

 

Olivier Janiak prywatnie... Dziennikarz związany jest z modelką Karoliną Malinowską.  Mają trzech synów: Fryderyka (ur. 29 czerwca 2009) i Christiana (ur. 29 stycznia 2011) oraz najmłodszego syna Juliana urodzonego w 2013 roku.

 

Życzymy Olivierowi Janiakowi wszystkiego najlepszego!

 

Zobacz także: Steczkowska ma drogie auto, ale to Wojewódzki bije wszystkich na głowę! Zobacz samochody gwiazd

 

Olivier Janiak i Karolina Malinowska są szczęśliwym małżeństwem.

Olivier Janiak, Karolina Malinowska
ONS

 

Życzymy Olivierowi najlepszego w dniu urodzin!

Karolina Malinowska, Olivier Janiak
ONS

Więcej na temat Olivier Janiak Oś czasu Party