Przez lata Olgę Kalicką łączono ją z Maćkiem Musiałem. Jednak jego dziewczyną Kalicka była tylko w serialu „Rodzinka.pl”, a z Musiałem po prostu się przyjaźniła. Prawdą jest za to, że młoda aktorka ma za sobą kilka krótkich związków, które niestety nie miały szansy na przetrwanie. Powód? Brak czasu na poważne relacje. Od dzieciństwa Olga przywykła żyć w wiecznym pośpiechu, łączyć naukę z jazdą z jednego planu filmowego na drugi. Kiedy skończyła Akademię Teatralną, miała już na koncie ponad dwadzieścia ról. W tym wszystkim zabrakło jej czasu na… życie. Zwykłe leniuchowanie, dłuższe wakacje czy właśnie na randki i prawdziwy związek. Na szczęście mimo tak kosmicznego tempa pracy Olga znalazła czas na spotkania z przystojnym szatynem. Kalicka nie chce opowiadać o swoim chłopaku.

Reklama

Mogę tylko powiedzieć, że ten związek jest dla mnie dowodem, że długoletnia przyjaźń może przerodzić się w miłość”, twierdzi.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się więcej. Tych dwoje zna się od 12 lat. Ściągali od siebie, pożyczali sobie zeszyty, bo siedzieli w jednej ławce w gimnazjum. Ukochany Olgi, Cezary, skończył studia biznesowe w Stanach. Choć wtedy dzieliły ich tysiące kilometrów, cały czas utrzymywali ze sobą kontakt i kiedy Cezary zdecydował się wrócić do Polski, ich drogi znów się skrzyżowały. I zaiskrzyło!

ZOBACZ: Maciej Musiał i Olga Kalicka są parą?! To zdjęcie mówi wszystko!

Reklama

East News
Instagram
Reklama
Reklama
Reklama