Olga Fibak, Wojciech Fibak Olga Fibak Wojciech Fibak Olga Fibak Olga Fibak, Wojciech Fibak
Olga Fibak, Wojciech Fibak
Robert Wolański
Sławny tenisista, kolekcjoner sztuki, ojciec dwóch dorosłych córek i młodsza o 25 lat studentka prawa. Za pięć miesięcy będą obchodzić dziesiątą rocznicę ślubu.
1/5
Olga Fibak, Wojciech Fibak
Robert Wolański
Kiedy oglądamy ich zdjęcia z wesela, widać, jak wiele par się już rozstało. Olga w duchu jest dumna, że ich małżeństwo, mimo „proroctw”, jest trwałe i szczęśliwe. Zmienili się oboje. Ona została żoną i matką, on przy niej się ustatkował.

Zdjęcia Robert Wolański
Asystent fotografa Jacek Piątek
Postprodukcja Krzysztof Radzikowski/ PLUPART
Stylizacja Jola Czaja
Asystentka stylistki Agnieszka Dębska
Makijaż Julita Jaskółka/ISADORA
Fryzury Łukasz Pycior/D’VISION
Scenografia Piotr Czaja
Produkcja Elżbieta Czaja
Współpraca Szymon Machnikowski

Za pomoc w realizacji sesji dziękujemy Panu Andrzejowi Włodarczykowi z Pracowni Pianin i Fortepianów, www.fortepiany.pl telefon +48 601 333 612;
Ceramice Paradyż za udostępnienie kolekcji płytek CALEDONIA (kolorystyka: bianco, nero, gres), www.paradyz.com
2/5
Olga Fibak
Robert Wolański
Mała Nina jest zapracowana tak jak mama i tata. Chodzi do szkoły muzycznej, baletowej, uczy się trzech języków.

Olga: suknia – Maciej Zień Atelier, tel. do butiku w Warszawie: (22) 611 73 37 i do butiku w Poznaniu: tel. (61) 853 49 41, www.zien.pl. na poprzedniej stronie: Olga: suknia – Herve Leger, ul. Moliera 2, Warszawa; buty – Kirkwood, Atelier Gosia Baczyńska, ul. Floriańska 6/11, Warszawa; okulary – Optyk Trzaska, www.optyktrzaska.pl
3/5
Wojciech Fibak
Robert Wolański
Galeria Fibak pięknie położona przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie ma znakomitą renomę i imponującą kolekcję dzieł polskiej sztuki współczesnej.
4/5
Olga Fibak
Robert Wolański
Relacje z poprzednią rodziną Fibaka są serdeczne. „Jego dorosła córka Paulina jest dla mnie jak siostra. Przyjaźnimy się też z Ewą, byłą żoną męża. Jest zjawiskowo piękna”, mówi Olga.

Olga: suknia – VALENTINO, ul. Moliera 2, Warszawa
5/5
Olga Fibak, Wojciech Fibak
Robert Wolański
Życzono im syna, ale Fibak jest urodzonym ojcem córek. Siedmioletnia Nina gra, rzecz jasna, w tenisa. „Ma talent, ale czy będę pilotował ją dalej... Zobaczymy”, śmieje się jej tata.

Olga: suknia - Herve Leger, ul. Moliera 2, Warszawa. strona obok: Olga: suknia – Maciej Zień Atelier, tel. do butiku w Warszawie: (22) 611 73 37 i do butiku w Poznaniu: (61) 853 49 41, www.zien.pl
Więcej na temat Olga Fibak Wojciech Fibak