Aleksandra Kisio buduje dom
ONS

Na Językach. Ola Kisio pierwszy raz po ciąży. Zdradziła jak wraca do formy

Aleksandra Kisio buduje dom
ONS

Aleksandra Kisio dała się poznać widzom dzięki rolom w kilku serialach. Jej kariera poniekąd zeszła na drugi plan, kiedy na salonach pojawiła się jej mama, Izabela Kisio. W jednej ze swoich wypowiedzi nawet zażartowała z tego Karolina Korwin Piotrowska. Zobacz: Korwin śmieje się z Kisio: Działa na zasadzie kontraktu z matką, która jest pośmiewiskiem

Potem na chwilę znowu zrobiło się o niej głośno ze względu na ciążę i jej konflikt z matką. Aktorka chcąc te 9 miesięcy przeżyć w spokoju, zrezygnowała z bywania na salonach tak często jak wcześniej i starała się nie udzielać wywiadów. Dzisiaj pojawiła się po raz pierwszy w programie Agnieszki Szulim - "Na Językach", gdzie opowiedziała o powrocie do formy po ciąży:

Tak naprawdę powrót do formy po porodzie zaczyna się jeszcze przed porodem. Ja chodziłam na ćwiczenia dla kobiet w ciąży do końca dziewiątego miesiąca. Nie można ćwiczyć ani po porodzie naturalnym ani po cesarskim cięciu. Kobieta musi przebrnąć przez połóg i wtedy dopiero może zabrać się za siebie. Ja uważam, że najpierw wszystko powinno dojść w organizmie do siebie.


Zgadzacie się?

Zobacz na Polki.pl: Kisio:"Trafiłam na patologię ciąży, lekarze musieli indukować poród"
 Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27