Kacper Kuszewski pożegnanie z M jak miłość Małgorzata Pieńkowska, Kacper Kuszewski, Dominika Ostałowska, M jak Miłość Teresa Lipowska i Kacper Kuszewski na planie M jak miłość
Kacper Kuszewski pożegnanie z M jak miłość
ONS.pl
1/4
Kacper Kuszewski pożegnanie z M jak miłość
ONS.pl

 

Kacper Kuszewski odszedł z serialu „M jak miłość”. Aktor o swojej decyzji poinformował w czerwcu. Trzeba przyznać, że było to duże zaskoczenie dla fanów serialu, a jego decyzja była szeroko komentowana przez wielu aktorów. W końcu Kuszewski grał w dwójkowym hicie od samego początku, aż trudno uwierzyć, że minęło już 18 lat. Aktualnie gwiazdor realizuje inne projekty i na nie chce poświęcić swój czas!

 

Dla widzów "M jak miłość" najbardziej interesujący jest sposób, w jaki scenarzyści serialu postanowili pożegnać Marka Mostowiaka. Zobaczcie, jak to się stanie. Wiemy, w którym odcinku zobaczymy aktora po raz ostatni...

 

Zobacz: Jak naprawdę wygląda atmosfera na planie "M jak Miłość"? Teresa Lipowska wie to najlepiej! Czy jest tak źle jak mówili koledzy?

 

Kacper Kuszewski na początku "M jak miłość"

Kacper Kuszewski na początku M jak miłość

2/4
Małgorzata Pieńkowska, Kacper Kuszewski, Dominika Ostałowska, M jak Miłość
MTL Maxfilm

 

Okazuje się, że scenarzyści tym razem zaplanowali nieco inne pożegnanie kolejnego serialowego bohatera. To nie pierwsza osoba, która zdecydowała się odejść z „M jak miłość”. Większość z nich została uśmiercona, co automatycznie zamykało ewentualną drogę powrotu do serialu. Tym razem będzie inaczej. Uspokajamy,  Marek nie zginie! Zobaczcie, jak pożegna się z serialem...

 

3/4
Teresa Lipowska i Kacper Kuszewski na planie M jak miłość
East News

 

Od niedawna w serialu pojawia się wątek wyjazdu Ewy i Marka do Dublina. Ewa już od jakiegoś czasu pracuje na uniwersytecie w Irlandii, a kiedy firma Marka przejdzie kryzys, zdecyduje się on dołączyć do żony. I w ten sposób pożegna się z serialową rodziną Mostowiaków! Jego wątek zostanie zakończony w 1401. odcinku, który będzie można zobaczyć 26 listopada 2018 roku. Spodziewaliście się takiego zakończenia?

 

Co Kacper Kuszewski mówi o swoim odejściu?

 

Ostatni raz na planie byłem na początku lipca. Nie, nie żałuję swojej decyzji. Miałem takie poczucie, że przyszedł już czas. Myślę, że wiele fajnych rzeczy zawodowych przede mną - na razie mam dużo zajęć głównie w teatrze, przygotowuje dwie premiery, oprócz tego koncertuje ze swoim recitalem, jest "Twoja twarz brzmi znajomo". Na razie jest tak jak było w dniu kiedy podejmowałem swoją decyzję. Wiedziałem, że tak będzie. Może za dwa lata będę mógł ocenić to z perspektywy czasu – mówi Kuszewski w rozmowie z Super Expressem. 

4/4
MTL Maxfilm

Pamiętacie pierwsze lata Kacpra Kuszewskiego w serialu "M jak miłość"? Marek Mostowiak nie zawsze był idealnym synem i ojcem!