Natalia Szroeder na zakupach Natalia Szroeder na zakupach Natalia Szroeder na zakupach Natalia Szroeder na zakupach z mnóstwem toreb. Natalia Szroeder kupuje kwiaty
Natalia Szroeder na zakupach

Natalia Szroeder i Quebonafide to jedna z najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Nie publikują wspólnych zdjęć, nie wypowiadają się na temat ich relacji i jak widać udaje im się zachować prywatność. 

Teraz paparazzi przyłapali piosenkarkę podczas zakupów. Natalia Szroeder kupiła naprawdę sporo rzeczy do domu i obładowana torbami z trudem zaniosła wszystko do samochodu. Czemu nie było z nią Quebo?

1/7
Natalia Szroeder na zakupach

Natalia Szroeder sama na zakupach

Natalia Szroeder w wolnej chwili wybrała się na zakupy do centrum handlowego. Tym razem jednak nie kupowała ubrań, ale dodatki do domu w jednym z popularnych sklepów wnętrzarskich. 

2/7
Natalia Szroeder na zakupach

Piosenkarka ostatecznie zdecydowała się na kilka dodatków w kolorze bieli i pudrowego różu. Jednak to był dopiero początek jej zakupów...

3/7
Natalia Szroeder na zakupach

Z dodatkami do domu Natalia Szroeder wyruszyła do księgarni. Tam też zrobiła całkiem spore zakupy, uzupełniając domową biblioteczkę. 

4/7
Natalia Szroeder na zakupach z mnóstwem toreb.

Okazuje się, że gwiazda najwyraźniej jest fanką planszówek, bo jedna z gier znalazła się na jej liście zakupów. Toreb cały czas przybywało, ale to jeszcze nie koniec! Potem Natalia Szroeder udała się do kwiaciarni.

5/7
Natalia Szroeder kupuje kwiaty

Artystka zdecydowała się na zakup sporej rośliny. Kwiaty we wnętrzach to teraz prawdziwy hit, o czym piosenkarka najwyraźniej doskonale wie. Jednak zakup rośliny przysporzył jej sporo problemów...

6/7
Natalia Szroeder obładowana torbami

Ogromny kwiatek i mnóstwo toreb sprawiły, że Natalia Szroeder z trudem dotarła do auta. Być może na tak duże zakupy powinna się wybrać z chłopakiem!

Więcej na temat Quebonafide Natalia Szroeder