Anna Lewandowska z Robertem
Instagram

Myślicie, że Ania i Robert Lewandowscy to para idealna? Wiemy, o co się kłócą!

Anna Lewandowska z Robertem
Instagram

Anna Lewandowska ostatnio udzieliła bardzo szczerego wywiadu dla „Twojego Stylu”, w którym poruszyła trudne tematy: dzieciństwa, relacji z ojcem i opowiedziała też o swoim małżeństwie z Robertem Lewandowskim. Są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, a ich związek zawsze przedstawiany jest jako idealny. Czy tak jest w rzeczywistości?

Anna Lewandowska zdradziła, jak wyglądają kłótnie w ich związku i czy też zdarzają im się ciche dni! A może są jedną z tych par, które nigdy się nie sprzeczają. Zobaczcie, co mówi trenerka...

Anna Lewandowska o kłótniach w małżeństwie!

Trenerka w wywiadzie szczerze powiedziała, jak w jej związku wyglądają kłótnie. Okazuje się, że parze zdarzają się konflikty, a Anna Lewandowska sama o sobie mówi, że potrafi "być zadziorą".

Jakie są najczęstsze powody kłótni w małżeństwie Lewandowskich? Trenerka bez ogródek zdradza, o co się kłócą:

O to, że za dużo chcę robić i jestem w gorącej wodzie kąpana. Robert zawsze wtedy mówi: „Poczekaj, zatrzymaj się” - szczerze przyznała Anna Lewandowska. 

Wszystko wskazuje na to, że Robert Lewandowski jest tą spokojniejszą osobą w ich małżeństwie, która nie daje się ponieść emocjom. Żona piłkarza zapytana, czy zdarza się, że jej mąż po kłótni nocuje w innym pokoju przyznała:

W drugim pokoju to… nie. Ale bywa, że się kłócimy, jak to w rodzinie, ja czasem potrafię być zadziorą - mówi gwiazda.

Czy parze zdarzają się tzw. ciche dni?

Anna Lewandowska wyznała, że "ciche dni" ich nie dotyczą. Oboje nie czują się komfortowo, nie rozmawiając ze sobą, dlatego zazwyczaj starają się szybko rozwiązywać konflikty:

Następnego dnia Robert strzela bramkę, jest w dobrym humorze, pyta, czy mu dam buziaka, a ja mówię: „Nic nie słyszę”. Ale męczymy się, gdy się do siebie nie odzywamy. Zazwyczaj po 15 minutach już panuje zgoda – mówi  w wywiadzie dla "Twojego Stylu" Anna Lewandowska.

Wygląda na to, że ich małżeństwo jednak należy do idealnych!

Zobacz także: Czy Anna i Robert Lewandowscy będą mieli kolejne dziecko? Trudnych momentów przy narodzinach Klary nie brakowało..

Anna Lewandowska całuje Roberta Lewandowskiego
Instagram

Anna i Robert wychowują dwuletnią Klarę

Klara Lewandowska
Instagram

 

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48