Dawid Kwiatkowski fryzura

Nowy teledysk Dawida Kwiatkowskiego jest hitem w sieci! Zobacz klip do singla "Droga"

Dawid Kwiatkowski fryzura

W czwartek Dawid Kwiatkowski zaprezentował teledysk do piosenki "Droga". Jest to pierwszy singiel z  płyty "ELEMENT TRZECI". Fanki z niecierpliwością czekały na ten dzień, a w niespełna 24 godziny na YouTubie obejrzało go 150 tysięcy osób. Wielbiciele młodego wokalisty są zachwyceni, a w komentarzach nie szczędzą mu komplementów.

Nowy teledysk Dawida Kwiatkowskiego

Dzień premiery singla to ważne wydarzenie dla każdego artysty, który z niecierpliwością czeka na opinie fanów. Dawid jak zawsze mógł liczyć na swoich, którzy docenili piękne zdjęcia w klipie. Warto dodać, że Kwiatkowski sporo podróżował, aby uchwycić tak piękną scenerię, a efekt końcowy naprawdę robi wrażenie. Poza tym dzień premiery teledysku zbiegł się z najważniejszym modowym wydarzeniem sezonu, czyli imprezą Flesz Fashion Night. Dawid z racji dużej ilości obowiązków zawodowych rzadko pojawia się na tego typu imprezach, ale tym razem zrobił wyjątek. W czasie trwania pokazów mody już zbierał pierwsze recenzje, a po powrocie do domu czekała na niego najważniejsza nagroda - uznanie fanów.

 

Zobacz: Dawid Kwiatkowski rozgrzał Sopot. Na scenie towarzyszył mu brat

 

Nowy teledysk Dawida Kwiatkowskiego do piosenki "Droga"

 

Okładka singla "Droga"

grafika, którą możecie wrzucać na instagram! Koniecznie mnie oznaczcie i z gory dziękuję. Troche ponad 2h do premiery!!!

Posted by Dawid Kwiatkowski on 5 listopada 2015

Dawid Kwiatkowski na imprezie Flesz Fashion Night

Dawid Kwiatkowski na gali Flesz Fashion Night
ONS

Więcej na temat Dawid Kwiatkowski
Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05