Sześć par już w piątek 19 marca rozpocznie taneczną rywalizację w trzeciej edycji „Dance Dance Dance”. W sieci pojawił się właśnie nowy spot promujący program, w którym gwiazdy zatańczyły sceny z kultowych filmów.

Reklama

„Dane Dance Dance” - do jakich piosenek zatańczą uczestnicy?

Od dwóch lat „Dane Dance Dance” jest jednym z tych programów, który wywołuje ogromne emocje jeszcze zanim pojawi się na antenie. Nie inaczej jest w przypadku trzeciej odsłony, która startuje już w najbliższą piątek o 20:30 w TVP2! Spekulacjom na temat uczestników, jurorów i prowadzących nie było końca. Ledwie stacja oficjalnie ogłosiła nazwiska wszystkich gwiazd, które pojawią się w programie, a w sieci już pojawił się nowy spot promujący trzecią serię „Dance Dance Dance”.

W filmie promującym taneczny show uczestnicy przenieśli się w scenerię kultowych filmów.

Waldemar Kompała / TVP

Ola Nowak i Damian Kordas odegrali sceny z nominowanego do Oscara obrazu „La La Land”.

Waldemar Kompała / TVP

Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy znani z „Pytania na śniadanie” zostali bohaterami musicalu „Mamma Mia”.

Zobacz także
Waldemar Kompała / TVP

W świat kultowego filmu „Pulp Fiction” przenieśli się aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka.

Waldemar Kompała / TVP

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny - uczestnicy siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” odwzorowali choreografię z przeboju z lat 70. pt. „Money Money Money”.

Waldemar Kompała / TVP

W rolę Marilyn Monroe z obrazu „Mężczyźni wolą blondynki” wcieliła się Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak.

Waldemar Kompała / TVP

Najmłodszy duet trzeciej edycji show, czyli Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak szalały na planie przypominającym scenerię znaną z głośnego musicalu „Hair” w reżyserii Milosa Formana.

Nowy spot promocyjny oraz zdjęcia z jego nagrań możecie zobaczyć u nas już teraz!

Mat.prasowe

Przypomnijmy, że obok sześciu par w programie zobaczymy także: Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę w roli prowadzących oraz Idę Nowakowską, Joannę Jędrzejczyk i Agustina Egurrolę, którzy będą oceniać występu uczestników.

Premierowy odcinek „Dance Dance Dance” już w najbliższy piątek 20:30 w TVP2.

Reklama

Materiał powstał z udziałem TVP

Reklama
Reklama
Reklama