Anja Rubik i Szymon Komasa na premierze filmu
TYLKO U NAS

Anja Rubik z nowym partnerem na imprezie? Wiemy, kim jest ten przystojniak!

Anja Rubik i Szymon Komasa na premierze filmu

Anja Rubik pojawiła się na premierze filmu "Obywatel Jones" Agnieszki Holland w towarzystwie tajemniczego przystojniaka. Po jej wywiadzie w "Vivie!", w którym przyznała, że nie jest już singielką, wszyscy jednogłośnie okrzyknęli go nowym partnerem top modelki. Czy to naprawdę nowa miłość gwiazdy?

Anja Rubik i Szymon Komasa na premierze filmu

Nie! Anji podczas premiery filmu towarzyszył... Szymon Komasa - brat bliźniak Mary Komasy (znanej wokalistki), Jana Komasy (reżysera ("Boże Ciało", "Sala Samobójców") oraz Zosi - stylistki, a także syn Wiesława Komasy - wybitnego aktora teatralnego, filmowego i serialowego (m.in. Marek Karat w "Ranczu"). Szymon Komasa jest śpiewakiem operowym, niedawno wydał album „Polish Love Story” z polskimi pieśniami. Anja i Szymon przyjaźnią się:

Anja jest bliską przyjaciółką Mary (wystąpiła u niej w teledysku), a więc dobrze zna się również z Szymonem. Łączy ich tylko przyjaźń - mówi nam osoba z otoczenia gwiazd.

Po medialnym rozwodzie z Sashą Kneziviciem, Anja nie chce afiszować się z kolejnym związkiem. Jednak jak przyznała w Vivie!, coś jest na rzeczy:

Mimo wszystko brakuje mi jednego miejsca, które nazywam domem. Ja mieszkam wszędzie trochę i zawsze będę wszędzie trochę mieszkać. Nigdy nie będę miała tylko jednego miejsca, z którego się nie ruszam, ale domem nazywałam wyłącznie miejsce, gdzie była ta druga osoba, z którą dzieliłam życie. W tej chwili spotykam się z kimś, ale jeszcze nie jesteśmy na takim etapie. Więc brakuje mi tego domu, do którego zawsze się wraca, gdziekolwiek jesteś. Nie wiem, czy to ma sens? - powiedziała Anja. 

Czy wkrótce poznamy nowego chłopaka modelki? Na razie nie wiadomo.

Anja Rubik i Szymon Komasa przyjaźnią się. Pojawili się razem na premierze filmu "Obywatel Jones"

Anja Rubik i Szymon Komasa na premierze filmu

Wzbudzili wielką sensację - większość wzięła ich za parę! Jednak łączy ich tylko przyjaźń. 

Anja Rubik i Szymon Komasa na premierze filmu

 

Więcej na temat Anja Rubik
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04