Party Stories
Ilona Janyst i Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

Nowa bohaterka w "M jak miłość"! Namiesza w życiu Anety i Olka? 

W nowym sezonie "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka! Bardzo namiesza w życiu Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel)? Aktorka, która wciela się w żonę młodszego Chodakowskiego w kulisach produkcji zdradziła, czego możemy spodziewać się w najnowszej odsłonie hitu Telewizyjnej Dwójki! Zobaczcie, co zdradziła Ilona Janyst, czyli serialowa Aneta!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Nowa bohaterka w "M jak miłość"!

Zaledwie kilka dni temu widzowie zobaczyli ostatnie dwa odcinki ostatniego sezonu "M jak miłość". Przed przerwą wakacyjną naprawdę sporo emocji przynosił nam wątek Olka, który trafił do więzienia i teraz czeka na wyrok sądu w sprawie śmierci Artura (Tomasz Ciachorowski). Czy Chodakowski zostanie skazany i najbliższe lata spędzi za kratkami? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość", które najprawdopodobniej zobaczymy dopiero po wakacjach. Teraz okazuje się, że w wątku Olka pojawi się nowa kobieta... matka Anety! O nowej bohaterce w serialu opowiedziała Ilona Janyst. 

Poznacie państwo mamę Anety. Okaże się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni- powiedziała tajemniczo gwiazda.

Aneta dała się poznać fanom "M jak miłość" jako przebojowa i bardzo pewna siebie kobieta, która zrobi wszystko, żeby tylko osiągnąć swój cel- teraz okazuje się, że w serialu pojawi się równie silna i odważna mama Anety. Czy nowa postać namiesza w życiu Olka Chodakowskiego? Tego dowiemy się z nowego sezonu "M jak miłość"!

Czekacie na nowe odcinki serialu?

Zobacz także: QUIZ z ostatniego sezonu "M jak miłość"! Sprawdź, jak uważnie oglądałaś 20. sezon serialu

W nowym sezonie "M jak miłość" pojawi się mama Anety.

Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Jeszcze nie wiadomo, kto zagra teściową Olka Chodakowskiego.

Maurycy Popiel i Ilona Janyst na planie M jak miłość
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Wątek Joasi w "M jak miłość" będzie ograniczony? Basia Kurdej-Szatan zdradziła nam prawdę!
Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość"

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość" i zdradziła, czy jej wątek w nowych odcinkach będzie ograniczony. Barbara Kurdej-Szatan dołączyła do jednego z najpopularniejszych polskich seriali w 2014 roku i od tamtej chwili gra Joannę, jedną z głównych bohaterek "M jak miłość". Fani z pewnością nie wyobrażają sobie serialu bez Joasi, jednak ostatnio niektóre media sugerowały, że wkrótce jej wątek zostanie nieco ograniczony. Czy to prawda?  Posłuchajcie, co o swojej roli w "M jak miłość" powiedziała nam Barbara Kurdej-Szatan!  Zobacz także:   Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan mają konflikt? Aktorki komentują! Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość".

Maurycy Popiel, Hanna Śleszyńska i Ilona Janyst na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
M jak miłość: Matka Anety zniszczy Olka?! Kobieta doprowadzi do rozwodu pary? Zaskakujący zwrot akcji w nowych odcinkach

Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Jak zmieni się życie Olka (Maurycy Popiel) kiedy w jego życiu pojawi się matka Anety (Ilona Janyst)? Takie pytania zadają sobie chyba wszyscy fani serialu Telewizyjnej Dwójki. Nowy sezon "M jak miłość" na antenie pojawi się dopiero po wakacyjnej przerwie, ale już teraz wiadomo, że nowa bohaterka w którą wcieli się Hanna Śleszyńska mocno namiesza w życiu Chodakowskiego!  Matka Anety zniszczy Olka? Zaledwie kilka dni temu okazało się, że w nowym sezonie "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka. Hanna Śleszyńska dołączyła do obsady serialu i zagra matkę Anety. Ilona Janyst w kulisach serialu zdradziła, że jej matka będzie miała równie mocny charakter jak ona... Poznacie państwo mamę Anety. Okaże się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni- powiedziała tajemniczo gwiazda. Teraz okazuje się, że kobieta mocno namiesza w życiu swojej córki i jej męża! Jak informuje portal superseriale.se.pl w nowych odcinkach "M jak miłość" matka Anety urządzi Olkowi prawdziwy horror. Młody lekarz, który wyjdzie na wolność po tym, jak został oskarżony o śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski), dopiero teraz zrozumie, że najgorsze dopiero przed nim! Teściowa będzie chciała zniszczyć Chodakowskiego tylko dlatego, że przez niego "straciła" ukochaną córeczkę.  Jak na zachowanie matki zareaguje Aneta? Czy pozwoli jej zniszczyć Olka? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!  Czekacie na kolejny sezon hitu TVP?  Zobacz także:   Trudny quiz o rodzinie Mostowiaków! Myślisz, że jesteś fanem "M jak miłość"? Sprawdź to! Matka Anety mocno namiesza w życiu Olka. Kobieta zniszczy małżeństwo swojej córki?  

Tomasz Dedek  wraca do M jak miłość
East News
Newsy
Wielka zmiana w "M jak miłość"! Do serialu po latach wraca popularny aktor...

Do „ M jak miłość ” wraca Tomasz Dedek! Widzowie serialu, którzy oglądają go od początku wiedzą, że aktor pojawiał się w pierwszych odcinkach "Emki". Wtedy grał wspólnika Krzysztofa Zduńskiego. Robert Kozielski doprowadził męża Marysi do bankructwa. W jakiej roli aktor pojawi się w nowym sezonie „M jak miłość”? Okazuje się, że jego losy będą związane z Anetą i Olkiem Chodakowskim! Powrót po niemal 18 latach to naprawdę duże wydarzenie! Wielkie zmiany w "M jak miłość"! W nowym sezonie do serialu wraca Aneta Kryńska. Była dziewczyna Olka znów namiesza w jego życiu. Jednak tym razem będzie jej towarzyszyła nowa postać. To będzie właśnie Tomasz Dedek znany widzom jako Robert Kozielski. To on doprowadziła do bankructwa hurtownię w Gródku, którą prowadził. Kiedy wiedział już, że nie poradzi sobie z długami uciekł za granicę, zostawiając Zduńskiego z gigantycznymi długami. Mąż Marysi chciał spłacić wierzycieli, ale okazało się, że jego wspólnik zlecił ich zabójstwo. Kozielski trafił za kratki. W jaką rolę wcieli się Tomasz Dedek? Okazuje się, że Tomasz Dedek wróci do „M jak miłość” za sprawą Anety. To Ilona Janyst , grająca Kryńską opublikowała zdjęcie gwiazdora na planie serialu. Jedna z fanek pod zdjęciem napisała: Pan Dedek! Jeśli będzie grał czekam na odcinki niecierpliwie. Uwielbiam jako aktora! Ilona Janyst szybko odpowiedziała, że też bardzo się cieszy: też jestem wielką fanką, jak przeczytałam scenariusz nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście. Już po wakacjach dowiemy się, jaką rolę dla aktora przewidzieli scenarzyści! Zobacz także :  Kiedy wróci "M jak miłość" i "Barwy szczęścia"? Wiemy! Fani będą zachwyceni Tomasz Dedek, grał w "M jak...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner