Zmarła Barbara Borys-Damięcka, matka Grzegorza Damięckiego. Smutną informację o śmierci senatorki przekazała Małgorzata Kidawa-Błońska, która zamieściła na swoim Twitterze wzruszający post i nie ukrywa, że jest poruszona śmiercią Barbary Borys-Damięckiej.

Reklama

Jeszcze tak niedawno widziałyśmy się w teatrze… Basiu, nie mogę uwierzyć.

Zmarła Barbara Borys-Damięcka. Miała 85 lat

Barbara Borys-Damięcka była znaną reżyserką teatralną i filmową, a od 2011 roku swoją karierę związała z polityką, realizując się jako Senator Rzeczypospolitej Polskiej. Prywatnie Małgorzata Borys-Damięcka była matką Grzegorza Damięckiego i należała do jednego z największych klanów aktorskich w polskim show-biznesie i była członkiem rodziny Damięckich. O śmierci Barbary Borys-Damięckiej poinformowała Małgorzata Kidawa- Błońska.

Bardzo smutna wiadomość. Odeszła nasza dobra koleżanka, Barbara Borys-Damięcka, reżyserka teatralna i filmowa. Senatorka od 2007 r. Jeszcze tak niedawno widziałyśmy się w teatrze… Basiu, nie mogę uwierzyć. Będziemy pamiętać - czytamy w oświadczeniu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej zamieszczonym na Twitterze.

Zobacz także: Nie żyje Jacek Brzosko, były partner Hanny Śleszyńskiej. Aktorka pożegnała go wyjątkowym wpisem

Internauci natychmiast pospieszyli z kondolecjami dla najbliższych i w miłych słowach wspominają Barbarę Borys-Damięcką:

Niech spoczywa w spokoju. Była bardzo uzdolnioną i sympatyczną osobą.

Wyrazy uszanowania i kondolencje dla najbliższych

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Nie żyje polski aktor. Miał zaledwie 32 lata

TRICOLORS/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama