Nie żyje Marcin Tomaszewski, dziennikarz TVP Bydgoszcz. Odszedł nagle, 4 maja, w wieku 47 lat. Tomaszewskiego żegnają koledzy z pracy, którzy są wstrząśnięci jego nagłą śmiercią:

Reklama

Trudno uwierzyć, że o Marcinie Tomaszewskim mówimy i piszemy w czasie przeszłym. Nasz redakcyjny kolega odszedł niespodziewanie 4 maja w wieku 47 lat - czytamy na stronie bydgoszcz.tvp.pl

Nie żyje dziennikarz TVP - Marcin Tomaszewski

Marcin Tomaszewski w TVP pracował niemal 18 lat. Tworzył programy kulturalne, publicystyczne oraz historyczne - m.in. „A to historia”, „Przechodzimy do historii”. Prowadził również debaty polityczne. W 2018 roku Rada Programowa TVP wyróżniła Tomaszewskiego tytułem „Talent Roku”. Koledzy z bydgoskiej telewizji są wstrząśnięci nagłą śmiercią Marcina:

Marcin dziennikarz. Kochał telewizję a ona jego. Nie było dla niego obszaru, który byłby przed nim zamknięty. Zaczynał od pracy researchera, by pozostawić po sobie znakomite wywiady - z gwiazdami kina, politykami. Marcin kolega. Obecny, zaangażowany. Lubiliśmy z nim pracować. Jak nie lubić kogoś kto zdawał się mieć mądrą odpowiedź na każde pytanie? Na to ostatnie pytanie od nas - dlaczego? - już nam nie odpowie. Bez pożegnania, za szybko, po cichu. Tak się nie robi, Marcin. Pamiętamy i pamiętać będziemy. Spoczywaj w spokoju - czytamy na stronie.

Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.

Zobacz także: Nie żyje Adam Zagalski. Miał tylko 39 lat. Bloger zginął w tragicznym wypadku

Reklama

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama