Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Nie żyje Karol Fijołek uczestnik 4. edycji "Hell's Kitchen"
Facebook
Newsy

Nie żyje Karol Fijołek. Uczestnik 4. edycji "Hell's Kitchen" miał tylko 31 lat 

Nie żyje Karol Fijołek. Uczestnik 4. edycji "Hell's Kitchen" miał tylko 31 lat 

Do mediów dotarła dramatyczna informacja na temat śmierci Karola Fijołka, uczestnika 4. edycji "Hell's Kitchen". Mężczyzna w chwili śmierci miał zaledwie 31 lat. Za pośrednictwem sieci pożegnali go koledzy z programu a także Fundacja Młodzi Propagują Sztukę, która jako pierwsza przekazała tę tragiczną informację. 

Niestety nie są znane przyczyny śmierci. Jeszcze kilka dni temu Karol Fijołek publikował posty na swoim Facebooku. Co pisał? 

Zobacz także: Nie żyje Carmelo Cestaro z programu "Hell's Kitchen"! Miał tylko 47 lat...

Karol Fijołek z "Hell's Kitchen" nie żyje. Miał zaledwie 31 lat. Kim był i czym się zajmował?

Nie żyje Karol Fijołek z "Hell's Kitchen 4"

Karol Fijołek, uczestnik 4. edycji "Hell's Kitchen" zmarł, mając zaledwie 31 lat. Na co dzień zmagał się z cukrzycą typu II. Jeszcze 14 września informował o swoim stanie zdrowia na Facebooku. Nic nie wskazywała na to, niedługo będziemy musieli się z nim pożegnać na zawsze: 

Wracamy do gry!!! Ostatni czas mniej aktywnie lecz cały czas w gastro. Sprawy życiowe lekko dały popalić. Sezon letni nad morzem dał mi kopa do działania Juz na dniach więcej o nowym projekcie Będzie się działo BB.

Dramatyczna wiadomość o śmierci Karola Fijołka przekazano za pośrednictwem Facebooka fundacji Młodzi Propagują Sztukę: 

Nie żyje Karol Fijołek, inicjator organizacji pikniku charytatywnego w Wiśle, którego podjęliśmy się przy współpracy z wieloma osobami w ubiegłym roku. Wcześniej brał udział we współorganizowanym przez nas pikniku charytatywnym w Międzybrodziu Bialskim. Poznała go również grupa MovieWier, której opowiedział o swoim udziale w programie Hell's Kitchen

Programowego kolegę we wzruszającym wpisie pożegnała także Sylwia Biały: 

Żegnaj 💔 Są takie momenty, że słów brakuje... Ogromne współczucia dla rodziny

oraz Marcin Wodziński z tej samej edycji programu: 

Witajcie. W tych złych czasach odszedł od nas nasz kolega Karol Fijołek uczestnik IV edycji Hells Kitchen. Spoczywaj w spokoju.

Rodzinie i przyjaciołom Karola Fijołka składamy szczere wyrazy współczucia... 

Zobacz także: Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. Aktora w ostatniej drodze pożegnali najbliżsi

Nie żyje Karol Fijołek, uczestnik 4. edycji Hell's Kitchen. Miał zaledwie 31 lat. 

Żegnaj 💔 Są takie momenty, że słów brakuje ... Ogromne współczucia dla rodziny

Opublikowany przez Sylwię Biały Środa, 4 listopada 2020

Trudno uwierzyć w tę stratę... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hell's Kitchen Polska (@hellskitchenpolsat)

Nie żyje Karol Fijołek, inicjator organizacji pikniku charytatywnego w Wiśle, którego podjęliśmy się przy współpracy z...

Opublikowany przez Fundacja Młodzi Propagują Sztukę Środa, 4 listopada 2020

 

Nie żyje Carmelo Cestaro z programu "Hell's Kitchen - piekielna kuchnia"
Facebook
TV-Show
Nie żyje Carmelo Cestaro z programu "Hell's Kitchen"! Miał tylko 47 lat...
Zmarł Carmelo Cestaro, uczestnik pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen". Kucharz miał 47 lat

Smutne wieści dla fanów programu "Hell's Kitchen - piekielna kuchnia". Nie żyje Carmelo Cestaro, uczestnik pierwszej polskiej edycji kulinarnego show, które było emitowane na antenie Polsatu. O śmierci kucharza poinformowała jego koleżanka z programu. Dlaczego Carmelo Cestaro nie żyje? Nie żyje Carmelo Cestaro z "Hell's Kitchen - piekielna kuchnia" Carmelo Cestaro dał się poznać jako sympatyczny i pełen pasji kucharz. Choć nie wygrał show Polsatu, zajmując ostatecznie 11. miejsce, bardzo szybko zjednał sobie nie tylko widzów "Hell's Kitchen", jak również pozostałych uczestników. O jego śmierci poinformowała jedna z koleżanek z planu za pośrednictwem Facebooka.  Carmelo Spoczywaj w Pokoju 😭 5.06.1973r. - 3.02.2020 r. 😢 Brakuje słów... Zdecydowanie za szybko Ciepły, życzliwy, pomocny, zarażający niewyobrażalnie pozytywną energią - będzie Nam Ciebie Marianku brakowało... - napisała Sylwia Biały.  Jakie są przyczyny śmierci Carmelo Cestaro? Tego nie wiadomo. Podobno kucharz zmarł nagle. Miał tylko 47 lat. Kim był Carmelo Cestaro? Carmelo Cestaro (tak naprawdę miał na imię Carmine) był zawodowym kucharzem. Po ukończeniu szkoły gastronomicznej zaczął pracę w restauracji Osteria Piemonte w Warszawie. Doświadczenie zdobywał także w lokalach w Belgii.  Carmelo Cestaro zostanie pochowany w swoich rodzinnych stronach we Włoszech.   

Love Island
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Internauci zszokowani decyzją Karola! "Dlaczego on to zrobił?!"
"Love Island": Internauci zszokowani decyzją Karola! "Dlaczego on to zrobił?!"

Wczorajszy odcinek "Love Island" dostarczył nam ogromnych emocji! A wszystko za sprawą Karola, który podczas przeparowania podjął zaskakującą i szokującą decyzję. Chłopak był związany z Alicją i wydawało się, że tworzą zgrany duet. Nieoczekiwanie jednak uczestnik zdecydował się wybrać na swoją nową partnerkę... Julię! Internauci nie kryją swojego rozgoryczenia i zastanawiają się, dlaczego Karol postąpił w taki sposób. Posypała się lawina komentarzy w mediach społecznościowych! Zobaczcie! Zobacz także:  Uczestniczka "Love Island" była zastraszana przez partnera! Oliwia Knapek wyznała swój największy sekret "Love Island": Internauci zszokowani decyzją Karola! "Dlaczego on to zrobił?!" To dopiero pierwszy tydzień programu "Love Island", a my już nie możemy narzekać na brak zwrotów akcji i wielkich emocji! We wczorajszym odcinku programu poznaliśmy szokującą decyzję Karola. Z niewiadomych do tej pory względów, chłopk zdecydował się zrezygnować z Alicji i wybrał... Julię!  Mój wybór jest pewnie logiczny i każdemu tutaj znany. Ta kobieta kusi mnie codziennie swoim pięknym uśmiechem. Jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Uwielbiam jej uśmiech, całą osobowość, taka jaka jest na co dzień. Jest osobą wydaje mi się szczerą. I tą osobą jest... Julia - powiedział Karol. Jego decyzja zszokowała nie tylko Alicję, ale chyba również wszystkich uczestników programu. Zdziwienia nie kryją również fani show, którzy nie spodziewali się takiego zwrotu akcji i zachowania Karola.  - I chyba każdy oglądający otworzył buzię ze zdziwienia 🤷‍♀️😳😬😬 - Mój wybór jest logiczny i każdemu znany 😅😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ DLACZEGO ON TO ZROBIŁ????...

Jerzy Pilch nie żyje
East News
Newsy
Nie żyje Jerzy Pilch. Autor "Pod mocnym aniołem" miał 68 lat 
Nie żyje Jerzy Pilch. Autor "Pod mocnym aniołem" miał 68 lat 

Smutna informacja ze świata kultury. Nie żyje wybitny pisarz Jerzy Pilch. Tragiczną informację przekazała jego żona. Pisarz zmagał się z chorobą Parkinsona oraz cierpiał z powodu problemów w ciśnieniem. Zmarł w piątkowe popołudnie w swoim domu w Kielcach.  Zobacz także:  Bohdan Gadomski nie żyje. Alicja Węgorzewska żegna dziennikarza muzycznego wyjątkowym utworem Nie żyje Jerzy Pilch  Jerzy Pilch urodził się w 1952 roku w Wiśle. Był pisarzem, felietonistą, dramaturgiem i scenarzystą filmowym. Był autorem takich dzieł jak: "Pod mocnym Aniołem", za które został nagrodzony Literacką Nagrodą Nike w 2001 roku, „Rozpacz z powodu utraty furmanki”, "Marsz Polonia", "Spis cudzołożnic", "Wiele demonów", czy "Tezy o głupocie, picu i umieraniu". Pisarz oprócz Nagrody Nike, był również laureatem Paszportów Polityki w 1998 roku oraz Nagrody Fundacji im. Kościelskich w 1989 roku.  Jerzy Pilch zmagał się z chorobą Parkinsona oraz cierpiał na problemy związane z ciśnieniem. Niedługo skończyłby 68 lat.  O śmierci pisarza poinformowała jego żona:  Do ostatnich chwil życia był świadomy.  Był ciepłym, czułym człowiekiem. Kochał życie, nie był samotnikiem, jak próbowano go przedstawiać  - powiedziała w rozmowie z  Gazetą Wyborczą  Kinga Pilch. Śmierć Jerzego Pilcha we wzruszającym wpisie skomentował również Kuba Wojewódzki:  Panie Jerzy. Przecież byliśmy umówieni... Rodzinie i bliskim pana Jerzego składamy szczere wyrazy współczucia.  Zobacz także:  Nie żyje pierwsza żona Jacka Rozenka, Katarzyna Litwiniak. Ich syn Adrian walczył do końca o życie matki Jerzy Pilch najwybitniejszy polski pisarz nie żyje. Odszedł w wieku 68...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner