Nie żyje Carmelo Cestaro z programu "Hell's Kitchen - piekielna kuchnia"
Facebook
TV-Show

Nie żyje Carmelo Cestaro z programu "Hell's Kitchen"! Miał tylko 47 lat...

Zmarł Carmelo Cestaro, uczestnik pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen". Kucharz miał 47 lat

Smutne wieści dla fanów programu "Hell's Kitchen - piekielna kuchnia". Nie żyje Carmelo Cestaro, uczestnik pierwszej polskiej edycji kulinarnego show, które było emitowane na antenie Polsatu. O śmierci kucharza poinformowała jego koleżanka z programu.

Dlaczego Carmelo Cestaro nie żyje?

Zbigniew Wodecki nie żyje. Niecały rok temu mówił: "Dopóki stoję, będę robił karierę!" Piękny WYWIAD

Nie żyje Carmelo Cestaro z "Hell's Kitchen - piekielna kuchnia"

Carmelo Cestaro dał się poznać jako sympatyczny i pełen pasji kucharz. Choć nie wygrał show Polsatu, zajmując ostatecznie 11. miejsce, bardzo szybko zjednał sobie nie tylko widzów "Hell's Kitchen", jak również pozostałych uczestników. O jego śmierci poinformowała jedna z koleżanek z planu za pośrednictwem Facebooka. 

Carmelo Spoczywaj w Pokoju 😭
5.06.1973r. - 3.02.2020 r. 😢
Brakuje słów...
Zdecydowanie za szybko
Ciepły, życzliwy, pomocny, zarażający niewyobrażalnie pozytywną energią - będzie Nam Ciebie Marianku brakowało... - napisała Sylwia Biały. 

Jakie są przyczyny śmierci Carmelo Cestaro? Tego nie wiadomo. Podobno kucharz zmarł nagle. Miał tylko 47 lat.

Kim był Carmelo Cestaro?

Carmelo Cestaro (tak naprawdę miał na imię Carmine) był zawodowym kucharzem. Po ukończeniu szkoły gastronomicznej zaczął pracę w restauracji Osteria Piemonte w Warszawie. Doświadczenie zdobywał także w lokalach w Belgii. 

Carmelo Cestaro zostanie pochowany w swoich rodzinnych stronach we Włoszech. 

Zobacz także
Nie żyje Aleksandra Grymuła z programu "Cztery wesela"

Nie żyje Aleksandra Grymuła z programu "Cztery wesela"! Mąż pożegnał ją we wzruszającym wpisie...

Romuald Lipko nie żyje

Nie żyje Romuald Lipko! Lider kultowej "Budki Suflera" miał 69 lat 

 

East News
Newsy
Pogrzeb Romualda Lipko. Rodzina, przyjaciele i tłumy fanów pożegnały wybitnego artystę
Pogrzeb Romualda Lipko. Rodzina, przyjaciele i tłumy fanów pożegnały wybitnego artystę

W środę 12 lutego odbyło się ostatnie pożegnanie wybitnego muzyka, Romualda Lipko. W ostatniej drodze artyście towarzyszyli rodzina, przyjaciele oraz mieszkańcy Lublina, którzy licznie zgromadzili się na ceremonii pogrzebowej. Nie zabrakło także gwiazd, z którymi współzałożyciel Budki Suflera miał okazję współpracować, między innymi Beata Kozidrak , Urszula i Izabela Trojanowska . Msza żałobna rozpoczęła się punktualnie o godzinie 13:00 w Archikatedrze Lubelskiej, którą poprowadził metropolita lubelski, abp Stanisław Budzik. Romuald Lipko został pochowany na cmentarzu przy ul. Lipowej w swoim rodzinnym mieście Lublinie. Tak wyglądało jego ostatnie pożegnanie.  Zobacz także:  Nie żyje Romuald Lipko! Lider kultowej "Budki Suflera" miał 69 lat 

Mateusz Gessler nie poprowadzi Hell's Kitchen
ONS
Newsy
Gessler wycofał się z nowego show Polsatu! A miał powtórzyć wielki sukces Magdy
Dlaczego Mateusz zrezygnował z Hell's Kitchen?

Wśród nowości w wiosennej ramówce Polsatu pojawi się kolejny program kulinarny. Tym razem będzie to adaptacja słynnego "Hell''''s Kitchen", które za granicą przyniosło ogromną sławę Gordonowi Ramsayowi . W Polsce w jego rolę miał się wcielić Mateusz Gessler , syn byłego szwagra Magdy Gessler . Przypomnijmy: Wiemy kto będzie polskim Gordonem Ramseyem i poprowadzi program Hell''''s Kitchen W branży spekulowało się, że Mateusz ma spore szanse, aby powtórzyć sukces Magdy i zostać nową gwiazdą telewizji. Było to o tyle prawdopodobne, że "Hell''''s Kitchen", podobnie jak "Kuchenne Rewolucje", mocno skupia się na charyzmatycznym prowadzącym, który z założenia ma być kontrowersyjny. Tak się jednak nie stanie. Jak donoszą WirtualneMedia.pl, Mateusz Gessler wycofał się z "Hell''''s Kitchen". Trwają obecnie poszukiwania jego następcy.   Mateusz Gessler wycofał się z prowadzenia pierwszej edycji "Hell''''s Kitchen - Piekielna kuchnia" z powodów osobistych. O tym, kto poprowadzi program poinformujemy w oficjalnym komunikacie - informuje w rozmowie z WirtualneMedia.pl Jan Kępiński, szef Jake-Vision, które jest producentem programu. Reality-show zadebiutuje na antenie Polsatu 1 kwietnia. Zobacz: Po wizycie Gessler stacja przeżywa oblężenie. Właściciel jest w szoku Gwiazdy na konferencji prasowej "Top Chef":

Nie żyje Karol Fijołek uczestnik 4. edycji "Hell's Kitchen"
Facebook
Newsy
Nie żyje Karol Fijołek. Uczestnik 4. edycji "Hell's Kitchen" miał tylko 31 lat 
Nie żyje Karol Fijołek. Uczestnik 4. edycji "Hell's Kitchen" miał tylko 31 lat 

Do mediów dotarła dramatyczna informacja na temat śmierci Karola Fijołka, uczestnika 4. edycji " Hell's Kitchen ". Mężczyzna w chwili śmierci miał zaledwie 31 lat. Za pośrednictwem sieci pożegnali go koledzy z programu a także Fundacja Młodzi Propagują Sztukę, która jako pierwsza przekazała tę tragiczną informację.  Niestety nie są znane przyczyny śmierci. Jeszcze kilka dni temu Karol Fijołek publikował posty na swoim Facebooku. Co pisał?  Zobacz także:  Nie żyje Carmelo Cestaro z programu "Hell's Kitchen"! Miał tylko 47 lat... Nie żyje Karol Fijołek z "Hell's Kitchen 4" Karol Fijołek, uczestnik 4. edycji "Hell's Kitchen" zmarł, mając zaledwie 31 lat. Na co dzień zmagał się z cukrzycą typu II. Jeszcze 14 września informował o swoim stanie zdrowia na Facebooku. Nic nie wskazywała na to, niedługo będziemy musieli się z nim pożegnać na zawsze:  Wracamy do gry!!! Ostatni czas mniej aktywnie lecz cały czas w gastro. Sprawy życiowe lekko dały popalić. Sezon letni nad morzem dał mi kopa do działania Juz na dniach więcej o nowym projekcie Będzie się działo BB. Dramatyczna wiadomość o śmierci Karola Fijołka przekazano za pośrednictwem Facebooka fundacji Młodzi Propagują Sztukę:  Nie żyje Karol Fijołek, inicjator organizacji pikniku charytatywnego w Wiśle, którego podjęliśmy się przy współpracy z wieloma osobami w ubiegłym roku. Wcześniej brał udział we współorganizowanym przez nas pikniku charytatywnym w Międzybrodziu Bialskim. Poznała go również grupa MovieWier, której opowiedział o swoim udziale w programie Hell's Kitchen Programowego kolegę we wzruszającym wpisie pożegnała także Sylwia Biały:  Żegnaj  Są takie momenty, że słów brakuje... Ogromne współczucia...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner