Dariusz Gnatowski zmarł 20 października w szpitalu Dietla w Krakowie. Gwiazdor znany z serialu „Świat według Kiepskich” miał 59 lat. Na koniec października odbyła się msza w intencji zmarłego aktora, a dziś o godzinie 12.00 rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe. Mimo pandemii i obowiązujących obostrzeń aktora pożegnały tłumy.

Reklama

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego

Dariusz Gnatowski zmarł z powodu ciężkiej niewydolności oddechowej, a po jego śmierci okazało się, że chorował na koronawirusa. Uroczystości pogrzebowe gwiazdora zostały podzielone na dwie części. 30 października odbyła się w msza w intencji Dariusza Gnatowskiego, a msza żałobna dla najbliższych miała miejsce 3 listopada. Na uroczystościach pogrzebowych pojawiła się najbliższa rodzina, a żona aktora sama niosła urnę z prochami na cmentarz.

Według informacji "Super Expressu" rodzina Dariusza Gnatowskiego poprosiła, aby na uroczystość nie przynosić kwiatów, ale wesprzeć finansowo ofiary koronawirusa i artystów dotkniętych pandemią. Na wzruszających zdjęciach z pogrzebu widać żonę Dariusza Gnatowskiego, Annę i jego córkę Julię oraz tłumy bliskich.

Zobacz także: Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich"

East News

Dariusza Gnatowskiego pożegnała żona i córka.

Zobacz także
East News

Mimo obostrzeń na pogrzebie gwiazdora "Świata według Kiepskich" pojawiły się tłumy.

East News

Aktor ogromną popularność zyskał dzięki roli Boczka w serialu "Świat według Kiepskich".

East News

Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat.

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama