Natasza Urbańska jest gwiazdą, która żadnej pracy się nie boi. Występuje na deskach Teatru Buffo, gra w musicalach, filmach, a także pracuje nad swoją płytą. W tym roku artystka dała się poznać również jako projektantka mody. Projekty jej marka Muses, którą założyła ze swoją przyjaciółką Agnieszką Komornicką, choć zostały zmiażdżone przez branżę, znalazły jednak grono odbiorczyń. Zobacz: Kolekcja Urbańskiej hitem?: Kobiety piszą listy z podziękowaniami

Reklama

Urbańska zachęcona komercyjnym sukcesem swojej debiutanckiej kolekcji postanowiła iść za ciosem i zamierza ubierać Ukrainki. Jak poinformował magazyn "Party" gwiazda szykuje się do otwarcia butiku Muses we Lwowie.

- Otwieramy się na zagranicę. Znalazłyśmy inwestora, który jest tym planem zainteresowany - zdradziła "Party" Natasza.

Urbańska zdradziła również, że zamierza poszerzyć ofertę swojej marki, która do tej pory oferowała dość drogie kreacje. Już niedługo klientki Nataszy będą mogły nabyć zaprojektowaną przez nią kolekcję biżuterii, a także tańszą linię ubrań.

Myślicie, że wizja mody Nataszy Urbańskiej spodoba się na Ukrainie? Czyżby w Polsce nawet "kobiety z prowincji" nie poznały się na telancie Nataszy?

Zobacz: Tak wyglądają sukienki zaprojektowane przez Urbańską. Ładne?

Zobacz także

Reklama

Gwiazdy na debiutanckim pokazie Nataszy Urbańskiej i jej marki Muses:

Reklama
Reklama
Reklama