Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała niepokojące nagranie. Miała wypadek samochodowy?

Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Natalia to uczestniczka szóstej edycji "Rolnik szuka żony", która nawet po finale cieszy się dużą sympatią widzów. Dziewczynie niestety nie udało się znaleźć miłości w programie ale zaprzyjaźniła się z pozostałymi dziewczynami, które poznała na planie. Internauci wspierają ją w dalszym poszukiwaniu miłości, tym bardziej, że od czasu do czasu na jej Instagramie pojawiają się filmiki z tajemniczym mężczyzną. Tym razem jednak Natalia pokazała niepokojące nagranie z samochodu. Na nagraniu widać światła policyjnego radiowozu. Czy uczestniczka "Rolnik szuka żony" miała wypadek samochodowy? 

Zobacz także: Natalia z "Rolnik szuka żony" ma nowego partnera? Te zdjęcia mówią wiele!

Natalia z "Rolnik szuka żony" miała wypadek samochodowy?

Natalia z "Rolnik szuka żony" opublikowała na swoim story niepokojące nagranie. Wideo jest słabej jakości ale widać na nim świecące się policyjne koguty. 

Tak się zaczął Nowy Rok 2020. - opisała wideo Natalia 

Na nagraniu widać, że przed pojazdem, w którym znajduje się uczestniczka rolnika, stoi inny pojazd z włączonymi światłami awaryjnymi. Czy doszło do stłuczki? A może to tylko rutynowa kontrola prędkości, która zepsuła humor Natalii? Miejmy nadzieje, że nic się nie stało. 

Natalia nie udzieliła jeszcze żadnego komentarza dotyczącego opublikowanego nagrania. 

Zobacz także: Świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” 6: Marek został ojcem, Sławomir się zakochał, a Kuba obawia się nowej roli!

Na Instastory Natalii z "Rolnik szuka żony" pojawiło się niepokojące nagranie z interwencji policyjnej na drodze. Nie wiadomo jednak, czy była to rutynowa kontrola czy może stłuczka.

Natalia z "Rolnik szuka żony" miała wypadek samochodowy?
Instagram

Natalia z Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13