Natalia Szroeder i Quebo
Instagram

Natalia Szroeder pochwaliła się romantycznym zdjęciem z Quebonafide! Fani: "Ile tu miłości"

Natalia Szroeder i Quebo
Instagram

Natalia Szroeder pochwaliła się romantycznym zdjęciem z Quebonafide! Piękna wokalistka i jej partner należą do grona gwiazd, które dość rzadko publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Jednak tym razem piosenkarka postanowiła zrobić wyjątek, a fani w komentarzach pod postem zostawili dla tej dwójki mnóstwo komplementów. Od ich wspólnej fotografii bije mnóstwo miłości! Zobaczcie sami!

Zobacz także: Natalia Szroeder schudła prawie 10 kg! "Nie jestem zadowolona, nie polecam tego na chudnięcie"

Natalia Szroeder pochwaliła się romantycznym zdjęciem z Quebonafide

Natalia Szroeder jest w związku z Quebonafide od ponad dwóch lat, jednak przez cały ten czas para raczej unika błysku fleszy. Również w mediach społecznościowych zarówno piosenkarki jak i rapera ciężko jest się doszukać ich wspólnych fotek. Natalia i Quebo bardzo cenią swoją prywatność, dlatego na Instagramie możemy zobaczyć głównie relacje z ich działalności zawodowej. 

Fani mocno kibicują ich związkowi, a gdy tylko pojawia się jakieś wspólne zdjęcie tej dwójki, wielbiciele natychmiast zamieszczają mnóstwo komplementów. Tak się stało również i tym razem! Natalia Szroeder pochwaliła się na swoim Instagramie fotografią, na której widzimy ją i Quebnofide, którzy najwyraźniej wybrali się na spacer. Ukochany wokalistki wziął Natalię na barana, a piosenkarka postanowiła skomentować to w zabawny sposób: 

Kto to widział, żeby małpę na barana nosić! - napisała pod zdjęciem Natalia Szroeder. 

Fani nazwali Natalię i Quebo słodziakami, a także przyznali, że widzą na tym zdjęciu mnóstwo miłości!

- Słodziaki największe❤️❤️😍😍🤤

- Ojej jak słodko 😍🤩🤩🤩

- Piękni jesteście!

- Słodko razem wyglądacie 😇

- Ile tu miłości ❤️❤️❤️

Wspaniale patrzy się na szczęście tej pary! Kibicujecie im? 

Związek Natalii Szroeder i Quebonafide budzi mnóstwo emocji! Chociaż są z dwóch zupełnie różnych światów (nie tylko muzycznych), to jednak udowadniają, że dobrali się idealnie. Życzymy im mnóstwo miłości! 

Natalia Szroeder i Quebo
Instagram

 

 

Więcej na temat Natalia Szroeder
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37