Natalia Szroeder zmieniła fryzurę

Natalia Szroeder schudła prawie 10 kg! "Nie jestem zadowolona, nie polecam tego na chudnięcie"

Natalia Szroeder zmieniła fryzurę

Natalia Szroeder szczerze odniosła się do kwestii swojej wagi. W rozmowie w ramach podcastu "Sztuka Łączenia Rémy Martin" przyznała, że w ciągu ostatnich 2 lat udało jej się schudnąć aż 10 kg, co w przypadku jej sylwetki było bardzo zauważalne. Dodała również, że wcale nie jest zadowolona ze sposobu, który zaowocował taką utratą kilogramów. 

Zobacz także: Quebonafide pokazał zdjęcia z romantycznej randki z Natalią Szroeder. Już nie będą ukrywać swoich uczuć?

Natalia Szroeder schudła 10 kg! Jak to zrobiła?

Natalia Szreder zdobyła się na wyznanie dotyczące swojej figury. Przyznała, że w ciągu ostatnich dwóch lat straciła aż 10 kg! Nie było to jednak spowodowane specjalną dietą ani treningami. Piosenkarka zdobyła się na wyznanie, w którym przyznała, że ma takie momenty w roku, kiedy jej organizm potrzebuje mniej jedzenia. Jednocześnie podkreśliła, że nie jest z tego zadowolona i nie chciałaby, aby ktokolwiek potraktował to jako sposób na redukcję nadprogramowych kilogramów:

Byłam okrąglejsza. Dwa lata temu miałam prawie 10 kg więcej niż teraz. U mnie jest to widoczne. Mam po mamie to, że mamy takie momenty ze dwa razy w roku nie jemy. Tzn. dużo mniej jemy przez kilka miesięcy. Ale nie polecam tego. Nie lubię tych wahań u siebie. Jestem wtedy dużo słabsza. Nie polecam tego na chudnięcie. - przyznała podczas rozmowy w ramach podcastu "Sztuka Łączenia Rémy Martin"

Utrata wagi przez Natalię Szroeder nie została oczywiście niezauważona przez fanów. Kiedy na przestrzeni ostatnich dwóch lat publikowała zdjęcia już widocznie szczuplejszej sylwetki, zaniepokojeni internauci wyrażali swój niepokój:

- Natalia, nie odchudzaj się więcej bo znikniesz.
- Pani Natko, Pani mocno schudła. Oby zdrowo!

Natalia Szroeder pokreśliła także, że nie miała problemów ze swoją wagą i nie uważała wówczas, że potrzebna jej dieta. Teraz wiemy, dlaczego jej organizm przeszedł taką metamorfozę. 

Zobacz także: Natalia Szroeder po raz pierwszy pokazała zdjęcie z Quebonafide na Instagramie! Jak teraz wygląda raper?

Natalia Szroeder opowiedziała o swojej wadze podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim i Łukaszem Lotkiem Lodkowskim w ramach podcastu "Sztuka Łączenia Rémy Martin"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

Zauważyliście, że w przeciągu 2 lat tak bardzo zeszczuplała? 

Natalia Szroeder w białej sukience na tle kwiatowej ścianki
EastNews

 

Więcej na temat Natalia Szroeder
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43