Miłość kwitnie!
1/6

 

Natalia Szroeder i Quebonafide to najgorętsza para ostatnich miesięcy. Gdy wyszło na jaw, że śliczna wokalistka spotyka się z kontrowersyjnym raperem, nikt nie dawał im większych szans. Okazuje się jednak, że ich związek kwitnie w najlepsze! Niedawno pojawiły się doniesienia o tym, że Natalia Szroeder zamieszkała z Quebo. Co więcej, zakochani planują też połączyć swoje siły na gruncie zawodowym. Wygląda na to, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi. Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia, na których raper nie mógł oderwać rąk od swojej ukochanej. Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie sami, jak oni się kochają!  

 

POLECAMY: NIEZNANE oblicze Quebo! Natalia Szroeder pokochała go właśnie za to?

2/6

 

Choć Natalia Szroeder i Quebonafide unikają oficjalnych imprez i jeszcze nigdy nie pokazali się publicznie razem, czasem można ich spotkać na ulicach Warszawy. Ostatnio para umówiła się na randkę w naleśnikarni na Gocławiu. Zakochani ze smakiem zajadali zamówione potrawy. Natalia Szroeder na randkę wybrała kombinezon w cielistym kolorze oraz klapki ze srebrnymi aplikacjami. Z kolei Quebo zdecydował się na wygodny i niezobowiązujący strój, czyli czarną koszulkę, jeansy oraz białe sneakersy. Co ciekawe, raper nawet siedząc przy stoliku nie zdjął czerwonej baseballówki. Gdy para zjadła swój obiad, przyszła pora na dalszą część randki...

3/6

 

Quebonafide i Natalia Szroeder całują się na randce!

 

Po obiedzie Quebonafide porwał ukochaną na romantyczny spacer. Para chodziła za rękę i nie szczędziła sobie czułości. Widać, że jest między nimi chemia! Podobno Natalia Szroeder szaleje z zazdrości o swojego chłopaka. Quebo uchodzi bowiem za jednego z najseksowniejszych polskich raperów. Jak głoszą plotki, fanki często wysyłają mu swoje nagie fotki, co doprowadza jego partnerkę do szaleństwa! 

4/6

 

Wygląda na to, że lekka nutka zazdrości w tym związku działa na korzyść zakochanych. Na pierwszy rzut oka widać, że Quebo i Natalię łączy płomienne uczucie. Gorącym pocałunkom nie było końca!

5/6

 

Quebonafide nie mógł oderwać wzroku od swojej ukochanej. Przypomnijmy, że para spotyka się od kilku miesięcy. Po raz pierwszy widziano ich razem na meczu polskiej reprezentacji. Raper kibicował naszym piłkarzom w towarzystwie Natalii i jej młodszego brata, który pochwalił się tym faktem w internecie. Wystarczyło jedno zdjęcie, aby wszyscy dowiedzieli się o najgorętszym związku ostatnich lat!

 

Zobacz także: Nie tylko Iga Lis spotyka się ze znanym raperem! One też pokochały "łobuzów"!

6/6

 

Jak myślicie, czy ten związek zakończy się ślubem? Trzymamy za nich kciuki! :)

Więcej na temat Natalia Szroeder Quebonafide