Natalia Szroeder i Quebonafide razem na Openerze
East News
Jak to?!
1/4
East News

 

Natalia Szroeder zaskoczyła wszystkich wiążąc się z jednym z najbardziej kontrowersyjnych polskich raperów. Jej chłopakiem został Quebonafide: muzyk, którego ciało (łącznie z twarzą) pokrywają liczne tatuaże. Raper ma też złote zęby, a także słynie z upodobania do oryginalnych fryzur. Z kolei Natalia Szroeder do tej pory uchodziła za poukładaną artystkę, która stroniła od skandali. Dlatego jej miłosny wybór wprowadził fanów artystki w niemałą konsternację... 

 

Zobacz także: Quebo i Natalia Szroeder poszli o krok dalej i... To ważna decyzja! 

 

Choć Natalia Szroeder w żadnym z wywiadów nie potwierdziła swojego związku z Quebo, mówią za nią zdjęcia, które pojawiają się w internecie. Jakiś czas temu sama artystka pokazała nagranie, na którym widać, jak raper wręcza jej bukiet kwiatów.  Teraz z kolei zdemaskował ich Kuba Wojewódzki. Dziennikarz spotkał parę na festiwalu Open'er i postanowił opublikować zdjęcie, które sobie z nimi zrobił.  Artystka czasem widywana jest także na koncertach Quebonafide. Teraz okazuje się, że jej obecność pod sceną nie jest przypadkowa. Podobno Natalia Szroeder jest zazdrosna o swojego ukochanego! Czy ma ku temu powody? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Margaret pokazała nowego chłopaka?! To znany muzyk! ZDJĘCIE

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/4
Natalia Szroeder i Quebonafide razem na Openerze

 

Kuba Wojewódzki nie mógł się oprzeć pokusie i pochwalił się zdjęciem z Natalią Szroeder i Quebonafide. Dziennikarz spotkał ich na festiwalu Open'er 2018. Quebo występował tam razem ze swoim kolegą, Taco Hemingwayem, z którym nagrali bardzo dobrze przyjęty krążek "Soma 0,5 mg". Obaj muzycy odpoczywali w Trójmieście w towarzystwie swoich drugich połówek. Przypomnijmy, że Taco Hemingway spotyka się z młodszą córką Tomka Lisa i Kingi Rusin, Igą. Czyżby obie panie musiały pilnować swoich ukochanych, którzy są bożyszczami tłumów? Sprawdź kolejny slajd!

3/4
East News

 

Niedawno Natalia Szroeder była widziana na koncercie Quebo w Piotrkowie Trybunalskim. Choć piosenkarka miała na sobie długą, szarą bluzę z kapturem oraz czapkę z daszkiem, łatwo było ją rozpoznać. Natalia Szroeder z uśmiechem na twarzy obserwowała, jak jej mężczyzna występuje na scenie. Teraz okazuje się, że jej obecność tam nie była zaplanowana. Podobno Kuba (bo tak nazywa się ukochany artystki) nie wiedział, że piosenkarka pojawi się w tłumie. Jak donosi informator Pudelka, Szroeder przyjechała do Piotrkowa, ponieważ chciała sprawdzić, co dzieje się na koncertach Quebo. Nie jest bowiem tajemnicą, że szczególnie nastolatki wzdychają do niepokornego rapera. Podobno nawet wysyłają mu nagie zdjęcia! 

 

- Ogólnie Quebo jest poza sceną bardzo grzecznym chłopakiem, który tylko na scenie gra bad boya, ale Szroeder jest mocno zazdrosna, bo fanki wysyłają mu nagie zdjęcia, wyznania miłości itd. On nie daje jej podstaw do niepokoju, co jednak nie zmniejsza jej zaniepokojenia - zdradza źródło serwisu. 

Czy ten związek przetrwa?

4/4
ONS/Facebook

 

Myślicie, że ten związek przetrwa? Zarówno Quebo jak i Natalia mają rzeszę fanów i na każdym kroku spotykają zakochane w nich po uszy osoby. My jednak wierzymy w to, że im się uda! Trzymamy za nich kciuki! Wy również? 

 

POLECAMY: Nie tylko Iga Lis spotyka się ze znanym raperem! One też pokochały "łobuzów"

Więcej na temat Natalia Szroeder Quebonafide