Jak wyglądał Quebonafide, chłopak Szroeder w dzieciństwie? Zadziora czy słodziak? GALERIA


Quebonafide "Quebo" o którym mówi się, że jest nowym chłopakiem Natalii Szroeder, kiedy w sieci pokazało się jego zdjęcie za czasów studiów, stwierdził że pokaże sam jak wyglądał w młodości. Ale 28 letni raper zdecydowanie woli swoje zdjęcia z dzieciństwa niż sprzed kilku lat.
Pokazał kilka fotografii z czasów jak miał kilka lat. Jedno zdjęcie przerobił, aby miało tatuaże.
Raper ma bardzo dużo uciechy z tego co z niego wyrosło :). "Taki był słodki, a teraz co z niego wyrosło. Diabeł" - można przeczytać na jego Instastories.
Zresztą sprawdźcie sami w naszej galerii.
Zobacz także: Podobno to nowy chłopak Natalii Szroeder! Ale raper Quebonafide nie zawsze miał taki wizerunek! Zobacz go w "grzecznej" wersji

Quebo był... słodkim bobasem w dzieciństwie :).
A teraz w najnowszym teledysku prezentuje się tak:

Quebo jako mały chłopiec.

Raper sam się śmieje ze swojego wizerunku.

Stwierdziła jak ma 28 lat i pochodzi z Ciechanowa. Podobno spotyka się z Natalią Szroeder, ale na razie nie potwierdzili tego. Za to oboje mają świetną promocję swoich nowych albumów :).

To zdjęcie na którym wyglądam jak informatyk to fejk, urodziłem się taki! - napisał pod przerobionym postem Quebo.

Od tego zdjęcia z dzieciństwa raper zaczął prowadzić swój Instagram.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.