Natalia Siwiec opublikowała przepiękne wakacyjne zdjęcia i po raz kolejny zachwyciła swoją idealną sylwetką. Na prośbę jednej z fanek modelka wyznała, ile waży. Według wielu obserwatorów to zdecydowanie zbyt mało i zarzucili modelce niedowagę. Jaka waga tak bardzo zaniepokoiła jej fanki?

Reklama

Zobacz także: Doda, Mucha, Kożuchowska... Gwiazdy pokazały figury na lato! Zrobiło się gorąco!

Ile waży Natalia Siwiec?

Natalia Siwiec zdecydowanie ma figurę marzeń. Nic dziwnego, że internauci ciągle zasypują ją pytaniami o sposoby na utrzymanie idealnej sylwetki. Tym razem modelka odpowiedziała na pytanie fanki o wagę oraz sprawdzone sposoby na zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Natalia zdradziła swój sekret odnośnie wagi, jednak w sprawie odchudzania zaleciła zaczerpnięcie porad u specjalisty:

Ok 50 kg. Podobno skakanie na skakance dla kobiet po ciąży nie jest dobre. Bieganie i rower znacznie mniej inwazyjne ???????? No i przede wszystkim dieta! Najlepiej jednak doradzić się specjalisty.- napisała na Instagramie

Zaledwie 50 kg przy wzroście Natalii Siwiec to według wielu internautów zbyt mało i zmartwili się z powodu niskiej wagi modelki:

- 50 kg przy tym wzroście? Natalio masz niedowagę ????❤️
- Oj, mało ważysz. Uważaj, żebyś nie dostała anemii.

Jednak pojawiło się również wiele komentarzy broniących modelki i sugerujących, że nikt nie powinien ingerować w to, jak wyglądają inni:

Zobacz także

- Natalia jest bardzo szczupła. Ale taki ma zawód. Jest zdrowa i to najważniejsze.
- Niech każdy waży tyle, ile chce...

Natalia nie skomentowała dyskusji, która wywiązała się zaraz po tym, jak zdradziła ile waży.

Zobacz także: Doda tak szczupła jeszcze nie była! Zdradziła nam sekret swojej diety i ile waży!

Natalia Siwiec zdradziła fankom, że waży ok. 50 kg. Niektórzy uważają, że ma niedowagę, jednak wielu internautów stanęło w jej obronie.

Czy Natalia Siwiec jest zbyt szczupła?

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama