Doda nosi biżuterię z zabawek
East News

Doda tak szczupła jeszcze nie była! Zdradziła nam sekret swojej diety i ile waży!

Doda nosi biżuterię z zabawek
East News

Doda ostatnio pochwaliła się swoim zdjęciem w kostiumie bikini. Fani zaniepokoili się, bo faktycznie Dorota Rabczewska-Stępień wygląda na nim bardzo szczupło. Spytaliśmy więc gwiazdę, ile waży. Odpowiedziała nam, że niezmiennie 53 kg. Jak to możliwe, skoro na zdjęciach wyraźnie widać, że ostatnio zeszczuplała?

– Od dwóch lat praktycznie w ogóle nie piję alkoholu. To jedyna zmiana – twierdzi gwiazda.

Jeżeli marzysz o szczupłej sylwetce koniecznie pobierz kody rabatowe Frisco i nie pozwól, aby w Twojej diecie zabrakło warzyw lub owoców!

Gwiazda dodaje, że nie jest na diecie, ale prowadzi zdrowy tryb życia: wysypia się, nie imprezuje i… nie gotuje. Artystka korzysta z cateringu dietetycznego, ok. 1500 kcal dziennie.

Jem ryby, jajka, kasze, orzechy, owoce, warzywa, sery, ale tylko owcze i kozie. Czasami, jeśli najdzie mnie ochota, też tłuste mięso, ale to się zdarza najwyżej raz na dwa miesiące. Słodyczy nie tykam, bo nie lubię. Ćwiczę co trzy dni: czasem sama w domu, czasem z trenerką albo koleżanką w parku – zdradza Doda. – Jak tak dalej pójdzie, będę wyglądać… coraz lepiej – dodaje ze śmiechem.

A jak Doda Rabczewska-Stępień reaguje na zarzuty, że przesadziła z odchudzaniem?

„Mięso na sterydach, litrowa cola do obiadu, bita śmietana do codziennej frappe i masz cellulit na rękach u nastolatek. A szczupła laska to szok i zagłodzenie. Nie, dziewczyny, to dbanie o siebie i dyscyplina”, odpisała fance na Instagramie.

Doda w butach z Zary za 199 zł
Instagram

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieć syna. Okładka "Party"
Party

 

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53