Natalia Kukulska 3. marca obchodzi swoje 47. urodziny. Dziś jest szczęśliwą mamą Jana, Anny i Laury. W lutym świętowała także 23. rocznicę swojego małżeństwa z Michałem Dąbrówską. Jej córka Anna Dąbrówka w tym roku będzie zdawała maturę, a dumna mama towarzyszyła jej na studniówce. Są jednak aspekty życia, które na zawsze będą napawać smutkiem. Natalia Kukulska straciła mamę, gdy miała zaledwie kilka lat.

Reklama

47 lat temu, w dniu urodzin Natalii Kukulskiej, Anna Jantar zapisała kartkę w pamiętniku, w którym opisała swoje uczucia. Dziś ta kartka to jeden z największych skarbów piosenkarki. Słowa zapisane w pamiętniku wzruszają do łez.

Natalia Kukulska ma urodziny. Wpis Anny Jantar sprzed 47 lat porusza

Natalia Kukulska świętuje dziś 47. urodziny. Niestety od wielu lat nie może świętować ich z rodzicami. Ojciec Natalii Kukulskiej zmarł w 2010 roku, natomiast mama, Anna Jantar zginęła tragicznie w katastrofie samolotu w marcu 1980 roku. Anna Jantar wracała z trasy koncertowej ze Stanów Zjednoczonych. Samolot rozbił się w lesie kabackim niedaleko lotniska na Okęciu. Mała Natalia miała zaledwie kilka lat.

Natalia Kukulska straciła mamę, kiedy była jeszcze malutką dziewczynką. Dziś pozostały tylko wspomnienia. Piosenkarka właśnie skończyła 47 lat. W dniu jej narodzin Anna Jantar zapisała niezwykłą kartkę w pamiętniku. Dokładnie 3. marca 1976 roku mama Natalii Kukulskiej napisała:

3, środa, Popielec, godz. 21:30
Urodziła nam się córeczka. Jest cudna. Jestem najszczęśliwsza na świecie.

Niezwykłym wspomnieniem Natalia Kukulska podzieliła się w dniu swoich urodzin 3 lata temu. Ta niezwykle osobista kartka i piękne wspomnienie wywołało falę wzruszeń wśród fanów wokalistki. Natalia w ten sposób podziękowała wszystkim fanom, którzy postanowili złożyć jej na profilu urodzinowe życzenia:

Zobacz także

Na koniec dnia dzielę się z Wami wpisem mojej mamy do notesu. 21:30 i hop oto jestem - 44 lata temu - napisała wówczas.

Przepiękne słowa i bezcenna pamiątka.

Zobacz także: Natalia Kukulska odkryła niepublikowane dotąd taśmy ze swoimi rodzicami. Jakie tajemnice kryją?

Początek roku piosenkarka świętowała samymi imprezami. W lutym Natalia Kukulska świętowała 23. rocznicę ślubu z Michałem Dąbrówką.

To mi się spodobało w Natalii, że jest normalną dziewczyną, a nie "gwiazdą" - mówił w "Dzień Dobrt TVN".

East News / Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama

Chwilę później Natalia Kukulska bawiła się na studniówce Ani Dąbrówki. Pokazała zdjęcia, a uwagę zwracała nie tylko zjawiskowa sukienka nastoletniej córki piosenkarki ale przede wszystkim jej uroda: "Myślałam, że to zdjęcie z Shakirą" - pisała jedna z fanek. Natalia Kukulska aktualnie jest szczęśliwą żoną Michała Dąbrówki oraz dumną mamą Jana, Anny i małej Laurki. Solenizantce życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze.

Instagram/@natalia.kukulska
Wojciech Olkusnik/East News
Instagram
Reklama
Reklama
Reklama