Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Natalia Kukulska Anna Jantar
Newsy

Natalia Kukulska pokazała wzruszającą kartkę z pamiętnika Anny Jantar! Te słowa wpisała w dniu narodzin córki

Natalia Kukulska 3 marca skończyła 44 lata. Swoje urodziny postanowiła jednak świętować, wspominając słowa swojej mamy, Anny Jantar. Treść z kartki kalendarza, dokładnie z 3 marca 1976 roku wzrusza do łez.

Natalia Kukulska 3 marca skończyła 44 lata. Dziś jest szczęśliwą mamą Jana, Anny i Laury. Swoje urodziny postanowiła jednak świętować, wspominając słowa swojej mamy, Anny Jantar. Treść z kartki kalendarza, dokładnie z 3 marca 1976 roku wzrusza do łez. Co napisała Anna Jantar tuż po narodzeniu swojej wymarzonej córeczki? 

Zobacz także: Natalia Kukulska odkryła niepublikowane dotąd taśmy ze swoimi rodzicami. Jakie tajemnice kryją?

38 lat temu Anna Jantar zginęła w wieku 29 lat. Co o niej wiemy?

Natalia Kukulska pokazała pamiętnik Anny Jantar

Natalia Kukulska straciła mamę, kiedy była jeszcze malutką dziewczynką. Dziś pozostały tylko wspomnienia. Piosenkarka właśnie skończyła 44 lata i z tej okazji postanowiła zajrzeć do pamiętnika mamy, Anny Jantar. Dokładnie 3 marca 1976 roku mama Natalii napisała: 

3, środa, Popielec, godz. 21:30
Urodziła nam się córeczka. Jest cudna. Jestem najszczęśliwsza na świecie. 

Ta niezwykle osobista kartka i piękne wspomnienie wywołało falę wzruszeń wśród fanów wokalistki. Natalia w ten sposób podziękowała wszystkim fanom, którzy postanowili złożyć jej na profilu urodzinowe życzenia:

To jest jakiś napad czułości... ta ilość życzeń. Zrobiliście mi dziś „happy face”!!! Zanim wszystko odkopię w smsach, na insta, Facebook’u na pewno się postarzeję. Na koniec dnia dzielę się z Wami wpisem mojej mamy do notesu. 21:30 i hop oto jestem - 44 lata temu - napisała 

Przepiękne słowa i bezcenna pamiątka! 

Zobacz także: Widzieliście, co Natalia Kukulska daje dzieciom do szkoły? To robi wrażenie!

Niezwykle przejmujący wpis z pamiętnika Anny Jantar zobaczycie na Instagramie Natalii Kukulskiej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Natalia Kukulska 3 marca skończyła 44 lata. Z okazji urodzin pokazała niezwykle przejmujący wpis, którego  autorką była Anna Jantar. Kartka z pamiętnika pochodzi z dnia urodzin Natalii, 3 marca 1976 roku. 

Anna Jantar

Natalia Kukulska

 

Jak Natalia Kukulska radziła sobie w szkole po śmierci mamy?
Newsy
Jak Natalia Kukulska radziła sobie w szkole po śmierci mamy? Szczere słowa gwiazdy
Jak Natalia Kukulska radziła sobie w szkole po śmierci mamy? Szczere słowa gwiazdy

Natalia Kukulska w wieku czterech lat straciła mamę - Anna Jantar zginęła w katastrofie samolotowej. W rozmowie z Agencją LifeStyle Newseria gwiazda zdradziła, że największe wsparcie otrzymała wówczas od rodziny i nauczycieli w szkole. W związku z tym artystka została twarzą kampanii „Problemy dorosłych obciążają codzienność dzieci” realizowanej przez Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Zobaczcie, co powiedziała na jej temat. Zobacz także:   Widzieliście, co Natalia Kukulska daje dzieciom do szkoły? To robi wrażenie!

Natalia kukulska o Annie Jantar
Newsy
Natalia Kukulska uczciła 70. urodziny Anny Jantar. "Wyobrażacie sobie ją w tym wieku? Ja nie umiem... "
Anna Jantar świętuje dziś 70 urodziny. Jak by wyglądała dziś? Jak zginęła?

Natalia Kukulska opublikowała przepiękne zdjęcie Anny Jantar, aby uczcić jej urodziny. Dziś mama piosenkarki skończyłaby 70 lat. Natalia przyznała, że trudno jest jej sobie wyobrazić jak jej mama mogłaby wyglądać dzisiaj. Z okazji jej urodzin dodała wzruszający wpis. Zobaczcie, co napisała.  Zobacz także:  Natalia Kukulska pokazała wzruszającą kartkę z pamiętnika Anny Jantar! Te słowa wpisała w dniu narodzin córki Natalia Kukulska uczciła 70. urodziny Anny Jantar  Natalia Kukulska uczciła urodziny Anny Jantar. Jej mama obchodziłaby dzisiaj 70. urodziny. Piosenkarka przyznała, że trudno jej sobie wyobrazić jak jej mama mogłaby wyglądać dzisiaj. W końcu na fotografiach oraz wspomnieniach w jej sercu czas się zatrzymał, a Anna Jantar wciąż ma jedynie 29 lat...  Dziś moja mama świętowałaby 70 urodziny. Wyobrażacie sobie ją w tym wieku? Ja nie umiem... bo na zdjęciach zawsze młoda i piękna. Przy okazji urodzin mamy postanowiła podzielić się przepiękną fotografią, na której Anna Jantar pozuje pod drzewem:  Z okazji tych urodzin dostałam niezwykły prezent, którym dzielę się z Wami - zdjęcie, które zdobyli niedawno jej wierni fani z E-muzeum Anny Jantar autorstwa pana Macieja Bronarskiego. Bardzo dziękuję za tę niespodziankę i za pamięć, nie tylko wiernych fanów. Jej śpiew, do którego cały czas wracamy, te uchwycone drgania fal to namacalne wręcz odczucie, że ciągle żyje i ma się wspaniale. Mamo, wiedz, że dziś świętujemy Twoje urodziny, ciesząc się, że byłaś i dziękując, że rozsiałaś tyyyyle słońca! 🌺🌞🌻❤️🙌☁️ Piękne słowa!  Od śmierci Anny Jantar minęło już 40 lat... Życie przepięknej mamy Natalii Kukulskiej skończyło się nagle w okrutnej katastrofie samolotu w okolicach warszawskiego Okęcia. Dokładnie  14 marca 1980...

Anna Jantar
Newsy
Odwołano mszę za Annę Jantar przez koronawirusa! Natalia Kukulska uczci pamięć matki w inny sposób
Natalia Kukulska, z powodu koronawirusa, przeniosła mszę upamiętniającą Annę Jantar. Jak uczci pamięć swojej mamy?

14 marca minie 40. rocznica tragicznej śmierci Anny Jantar. Tego dnia miała odbyć się msza święta poświęcona pamięci mamy Natalii Kukulskiej, jednak z powodu koronawirusa została odwołana. Decyzja została podjęta ze względów bezpieczeństwa. Na kiedy przeniesiono obchody?  Natalia zdradziła, w jaki sposób uczci rocznicę śmierci swojej mamy. Piękny gest! Zobacz także:   Natalia Kukulska pokazała wzruszającą kartkę z pamiętnika Anny Jantar! Te słowa wpisała w dniu narodzin córki Natalia Kukulska o mamie, Annie Jantar Katastrofa samolotu Ił-62 Mikołaj Kopernik wstrząsnęła Polską. 14 marca 1980 roku na pokładzie zginęło 77 pasażerów i 10 członków załogi w tym Anna Jantar. W sobotę minie 40. rocznica tych tragicznych wydarzeń.  Natalia Kukulska poinformowała, że tego dnia miała odbyć się msza święta ku pamięci jej zmarłej mamy. Mimo tego, że msza miała mieć charakter prywatny, Natalia jest świadoma, jak wielu wielbicieli Anny Jantar chciałoby oddać jej hołd. Ze względów bezpieczeństwa z powodu zagrożenia koronawirusem, obchody zostały przesunięte na czerwiec, kiedy Anna Jantar obchodziłaby 70. urodziny:  14 marca miała odbyć się Msza św. w parafii św. Marii Magdaleny na warszawskim Wawrzyszewie, którą miał poprowadzić ksiądz profesor Andrzej Witko a koncelebrować mieli zaprzyjaźnieni księża a zarazem wielbiciele mamy. Dziś chciałam to ogłosić oficjalnie, bo choć uroczystości mają charakter prywatny, pomyślałam, że fani mojej mamy chętnie oddadzą wspólny hołd Annie Jantar. Ze względu na bezpieczeństwo, kierując się zdrowym rozsądkiem, Msza jest odwołana. Postaram się cały pomysł przenieść na czerwiec, w którym będziemy świętować 70 rocznicę urodzin mojej mamy - napisała na Instagramie (pisownia oryginalna). ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner