Natalia Kukulska wspomina swoją mamę

Natalia Kukulska odkryła niepublikowane dotąd taśmy ze swoimi rodzicami. Jakie tajemnice kryją?

Natalia Kukulska wspomina swoją mamę

Natalia Kukulska odnalazła nieznane pamiątki po swoich rodzicach. Artyści pozostawili po sobie niezwykłe nagrania, których nikt do tej pory nie słyszał. Małżeństwo pracowało razem w latach 70. Czy Natalia podzieli się z nami swoim odkryciem?

Natalia Kukulska odnalazła muzyczne taśmy rodziców 

Od śmierci matki Natalii Kukulskiej, Anny Jantar, minęło już 39 lat. Z kolei ojciec sławnej piosenkarki, Jarosław Kukulski, odszedł 9 lat temu. Artystka robi wszystko, by pamięć o jej rodzicach nie zginęła. Ostatnio odbył się nawet koncert Życia mała garść, podczas którego zaprezentowano ich najpiękniejsze przeboje.   

Zobacz także: Natalia Kukulska podjęła ważną decyzję w sprawie swojej córki. Nie chce, żeby popełniała jej błędy

Niedawno piosenkarka wróciła do mieszkania na warszawskim Wawrzyszewie, w którym to Kukulscy mieszkali w latach 70. Przy ulicy Reymonta 21 Natalia odnalazła pamiątki po rodzicach. Okazuje się, że Anna i Jarosław komponowali razem utwory! 

Odkryłam, jak czasami razem pracowali. Wiemy, że mój tata był kompozytorem, ale nie wiemy, że komponował czasami z moją mamą. To znaczy: grał na pianinie, a mama śpiewała. On miał jakąś propozycję linii melodycznej, ale przez nią to przechodziło, ona sobie czasami ją zmieniała. Mówiła: "Nie tak, jeszcze raz". Bardzo fajne, taki proces twórczy, oni robili to po prostu w duecie - powiedziała Kukulska w "Na Żywo".

Czy artystka podzieli się z nami taśmami? Niestety, gwiazda nie zdradziła tego. Nagrania, które znalazła Natalia w rodzinnym domu, nie są pierwszą pamiątką po rodzicach. Artystka jest również w posiadaniu kuferka na kosmetyki Anny Jantar czy też jej notatnika.

Natalia Kukulska z ojcem

Anna Jantar zginęła mając 29 lat

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mama #kobieta #wieczna #67lattemuprzyszłanaświat #zawszemłodaipiękna #wsercu #wpamięci #annajantar

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08