Natalia Kukulska wspomina swoją mamę

Natalia Kukulska odnalazła nieznane pamiątki po swoich rodzicach. Artyści pozostawili po sobie niezwykłe nagrania, których nikt do tej pory nie słyszał. Małżeństwo pracowało razem w latach 70. Czy Natalia podzieli się z nami swoim odkryciem?

Natalia Kukulska odnalazła muzyczne taśmy rodziców 

Od śmierci matki Natalii Kukulskiej, Anny Jantar, minęło już 39 lat. Z kolei ojciec sławnej piosenkarki, Jarosław Kukulski, odszedł 9 lat temu. Artystka robi wszystko, by pamięć o jej rodzicach nie zginęła. Ostatnio odbył się nawet koncert Życia mała garść, podczas którego zaprezentowano ich najpiękniejsze przeboje.   

Zobacz także: Natalia Kukulska podjęła ważną decyzję w sprawie swojej córki. Nie chce, żeby popełniała jej błędy

Niedawno piosenkarka wróciła do mieszkania na warszawskim Wawrzyszewie, w którym to Kukulscy mieszkali w latach 70. Przy ulicy Reymonta 21 Natalia odnalazła pamiątki po rodzicach. Okazuje się, że Anna i Jarosław komponowali razem utwory! 

Odkryłam, jak czasami razem pracowali. Wiemy, że mój tata był kompozytorem, ale nie wiemy, że komponował czasami z moją mamą. To znaczy: grał na pianinie, a mama śpiewała. On miał jakąś propozycję linii melodycznej, ale przez nią to przechodziło, ona sobie czasami ją zmieniała. Mówiła: "Nie tak, jeszcze raz". Bardzo fajne, taki proces twórczy, oni robili to po prostu w duecie - powiedziała Kukulska w "Na Żywo".

Czy artystka podzieli się z nami taśmami? Niestety, gwiazda nie zdradziła tego. Nagrania, które znalazła Natalia w rodzinnym domu, nie są pierwszą pamiątką po rodzicach. Artystka jest również w posiadaniu kuferka na kosmetyki Anny Jantar czy też jej notatnika.

Natalia Kukulska z ojcem

Anna Jantar zginęła mając 29 lat

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mama #kobieta #wieczna #67lattemuprzyszłanaświat #zawszemłodaipiękna #wsercu #wpamięci #annajantar

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)