Nasz Nowy Dom: Ta rodzina mieszkała w tragicznych warunkach. Jak wygląda dom po remoncie? ZDJĘCIA


W czwartkowym odcinku „Naszego nowego domu” Katarzyna Dowbor i jej ekipa pomogli trzyosobowej rodzinie niepełnosprawnej pani Agnieszki, która mieszkała w małym 28-metrowym domku we wsi Święcienica na Mazowszu. W domu mieszkają również mąż pani Agnieszki Wojtek i ich 9-letnie syn Szymon, którego życie po chorobie i operacji usunięcia nerki jest podporządkowane codziennym badaniom ciśnienia i kontrolom lekarskim oraz wielotygodniowym pobytom w szpitalach.
Jak wyglądały ich warunki mieszkaniowe? Wszyscy spali w jednym pomieszczeniu, pan Wojtek zaś na podłodze na materacu. Dom nie miał kanalizacji ani łazienki, w kuchni brakowało zlewu, nie było bieżącej wody. Po gruntownym remoncie i zaadoptowaniu poddasza rodzina będzie teraz mieszkać mając do dyspozycji niemal 80 metrów. Spełniło się marzenie Szymona - dostał swój pokój. Pojawiła się też łazienka.
Zobaczcie jak wyglądał ich dom przed i po wizycie Kasia Dowbor i ekipy „Naszego nowego domu”! WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII!
Zobacz: "Nasz nowy dom" po zmianie emisji stracił czy zyskał widzów? Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Polsat
Dom zewnątrz przed remontem.

Polsat
Nowa elewacja i dach oraz okna - tak wyglądał dom po remoncie!

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat


Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.