Barbara Sienkiewicz z dziećmi na spacerze Barbara Sienkiewicz z dziećmi na spacerze w Warszawie Barbara Sienkiewicz z bliźniakami Piotrusiem i Anią na spacerze Barbara Sienkiewicz w zimowej kurtce z dziećmi Barbara Sienkiewicz z dziećmi
Barbara Sienkiewicz z dziećmi na spacerze
1/9
Barbara Sienkiewicz z dziećmi na spacerze

Najstarsza matka w Polsce, aktorka Barbara Sienkiewicz oddała swoje dzieci - Piotrusia i Anię do żłobka. Dlaczego? Aktorka zdecydowała się na taki krok, ponieważ chce by jej dzieci miały kontakt z rówieśnikami. Jak bliźniaki radzą sobie w żłobku?

"Córka i syn chodzą do żłobka. Córka uwielbia tam chodzić, synek już też zaczyna. Mała jest szczęśliwa, lubi być między dziećmi i to widać, bo chodzi tam z miłą chęcią. Synek chwilami miał momenty niechęci bycia z dziećmi, ale już się odnajduje. Gdy wychodziły mu zęby, odganiał wszystkie dzieci, które do niego podchodziły. Żłobek dużo daje dzieciom, mają kontakt z innymi dziećmi, a także dobrze wpływa na ich rozwój", powiedziała "Super Expressowi" aktorka. 

Barbara Sienkiewicz przez ostatnie 17 miesięcy spędzała z dziećmi niemal 24 godziny na dobę. Opiekowała się nimi i swoją chorą mamą. Teraz, dzięki temu, że dzieci są w żłobku, Barbara Sienkiewicz ma kilka godzin dziennie dla siebie. Jak wykorzystuje ten czas? Chce rozwijać swoją karierę. 

"Duński pisarz napisał książkę i ja dostałam propozycję, by czytać w Polsce jej fragmenty. Jak na razie nie znam szczegółów. To będzie forma teatralna", zdradziła Sienkiewicz.

Aktorka liczy na to, że wkrótce pojawią się nowe propozycje zawodowe. Trzymamy kciuki!

2/9
Barbara Sienkiewicz z dziećmi na spacerze w Warszawie
3/9
Barbara Sienkiewicz z bliźniakami Piotrusiem i Anią na spacerze
4/9
Barbara Sienkiewicz w zimowej kurtce z dziećmi
5/9
Barbara Sienkiewicz z dziećmi
6/9
Barbara Sienkiewicz z Piotrusiem i Anią
7/9
Barbara Sienkiewicz z dziećmi
8/9
Barbara Sienkiewicz karmi swoje dzieci
9/9
Barbara Sienkiewicz z wózkiem