EastNews

Najstarsza matka w Polsce wysłała dzieci do żłobka. Teraz szuka pracy. Jest już nawet pierwsza propozycja

EastNews

Najstarsza matka w Polsce szuka pracy. Barbara Sienkiewicz o której w 2015 roku zrobiło się głośno za sprawą jej późnego macierzyństwa w rozmowie z Super Expressem przyznała, że chciałaby się wreszcie skupić na swojej karierze. 61-letnia aktorka oddała swoje dzieci do żłobka, dzięki czemu może teraz wrócić do grania.

Najstarsza matka w Polsce przyznaje, że pojawiła się już nawet pierwsza propozycja pracy.

Duński pisarz napisał książkę i ja dostałam propozycję, by czytać w Polsce jej fragmenty. Jak na razie nie znam szczegółów. To będzie forma teatralna - zdradziła w rozmowie z tabloidem.

A jak dzieci Barbary Sienkiewicz radzą sobie w żłobku? Mama Ani i Piotrusia nie ukrywa, że chłopiec początkowo nie był zachwycony żłobkiem - Ania z kolei od pierwszego dnia świetnie odnalazła się w nowym miejscu.

Córka i syn chodzą do żłobka. Córka uwielbia tam chodzić, synek już też zaczyna. Mała jest szczęśliwa, lubi być między dziećmi i to widać, bo chodzi tam z miłą chęcią. Synek chwilami miał momenty niechęci bycia z dziećmi, ale już się odnajduje. Gdy wychodziły mu zęby, odganiał wszystkie dzieci, które do niego podchodziły - czytamy.

 

Zobacz także: Najstarsza matka w Polsce stara się o 500 złotych od rządu: "Wypełnię wniosek"

 

Barbara Sienkiewicz szuka pracy.

Najstarsza matka w Polsce oddała dzieci do żłobka.

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27