Wytykamy gwiazdom modowe wpadki i chwalimy za dobry gust
1/11

Miniony tydzień nie obfitował w tak wiele wydarzeń jak ostatnie dwa, ale nie przeszkodziło to nam żeby wybrać najgorzej i najlepiej ubrane gwiazdy tygodnia. Tym razem wygrały kolory i klasyka. A kto zaliczył wtopy? Było ich całkiem sporo. Zobaczcie.

Zobacz: Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy poprzedniego tygodnia

2/11

Małgorzata Socha - HIT!

Królowa popu mogłaby być zazdrosna, bo w tej stylizacji Małgorzata prezentuje się jak księżniczka. Szlachetne kolory i wzory, do tego balerinki świetnie współgrają z grzecznie ułożonymi włosami. Tym sposobem Socha podkreśla, że korona "ikony stylu" w Polsce należy do niej. 

3/11

Ewa Farna - KIT!

Ewa Farna obcięła spodnie, które nie dopinały się w pasie i zostawiła same nogawki. Na siebie narzuciła t-shirt z szafy Grycanki i myślała, że zasłonią jeansowe braki. Tymczasem odsłoniły i dodały kilogramów. Wizerunek upadłej kobiety nijak nie pasuje do Ewy i jej ogromnego talentu. A przecież "dojrzewanie" zaczęło się tak pięknie (zobacz)...

Zobacz: Ewa Farna zaliczyła modową masakrę?

4/11

Halina Mlynkova - HIT!

Drogie materiały i piękne kroje służą Halinie. Maciej Zień wie jak podkreślić kobieco piękno, a takim niewątpliwie epatuje sama Mlynkova. Połączenie dwóch talentów nie mogło nie zakończyć się sukcesem. Brawo.

5/11

Paulina Przybysz - KIT!

Czy ostatnio w Tesco były promocje wakacyjnych chust? Jeśli tak to poprosimy o adres gdzie można je jeszcze kupić, bo domyślamy się, że Paulina wykupiła cały asortyment na uszycie tej (chyba) sukienki.

6/11

Zbigniew Urbański - HIT!

Kolorowe spodnie to w Polsce wciąż tabu wśród mężczyzn, a my doceniamy każdego kto w nich się pokazuje. Zbigniew Urbański nie tylko postawił na świeżość, ale także odjął sobie kilka lat i wyglądał naprawdę stylowo i sexy. Najbardziej zazdrościmy mu torby. Boska!

7/11

Kacper Kuszewski - KIT!

Czyżby producenci "M jak miłość" kręcili odcinek w Toruniu? Stylizacja idealna do zbierania jabłek w sadzie w Grabinie. Białe szerokie spodonie zbywamy milczeniem. Może jakieś korepetycje ze stylu w kolegi Urbańskiego?

8/11

Natalia Siwiec - HIT!

Widać, że Natalii światowe salony i zakupy u największych projektantów obce nie są. Inwestowanie w dobre ciuchy i wygląd opłaca się, bo Siwiec staje się powoli jedną z lepiej ubranych Polek (zobacz). Socha może się bać.

Zobacz: Seksowna Siwiec na koncercie Madonny. Look tygodnia?

9/11

Jula - KIT!

Czy patrząc na to zdjęcie powiedzielibyście, że Jula ma 21 lat? Bo my nie. Na pewno wygląda lepiej od koleżanki Farnej, ale trochę za słodko jak na uważającą się za pop-rockową piosenkarkę. Chociaż z drugiej strony, Chlińska zmieniła trochę oblicze tego stylu.

Zobacz: Jula lepiej od Farnej?

10/11

Katarzyna Skrzynecka - HIT!

Nie wierzyliśmy, że kiedykolwiek do tego dojdzie, ale... jesteśmy na tak. Kasia po raz pierwszy wybrała klasyczną elegancję, w której wygląda jak spełniona kobieta biznesu. Plus za piękną torbę i sandałki na szpilce. Bardzo sexy!

Zobacz: Skrzynecka  W KOŃCU wygląda pięknie!

11/11

Olga Bołądź - KIT!

Spojrzenie zbitej z tropu jaszczurki z czarną (dosłownie) prostą sukienką mówi jasno - "Nie zadzieraj ze mną!". A tak na poważnie - złoty pasek, albo pastelowa torebka zmieniłaby całość o 180 stopni.