Joszko Broda po raz 11 został ojcem
Instagram

Polski muzyk został ojcem! To jego... jedenaste dziecko! Chłopiec czy dziewczynka?

Joszko Broda po raz 11 został ojcem
Instagram

Joszko Broda ma powody do radości! 5 czerwca na świecie pojawiła się bowiem jego upragniona córeczka. Muzyk niemal od razu pochwalił się tym faktem na Instagramie - opublikował zdjęcia maleństwa. Co ciekawe, dziewczynka jest jedenastym dzieckiem artysty! Jakie imię otrzymała? Zobaczcie poniżej!

Joszko Broda został ojcem po raz jedenasty

Joszko Broda nie posiada się z radości. Dokładnie w 20. rocznicę ślubu wraz z żoną przywitał na świecie swoje jedenaste dziecko! Debora urodziła muzykowi córkę, której dali na imię Antonina. 

Deborka i Antonina. Dziewczyny, które zmieniły mój świat. 🙂 Deborka, osoba niezwykle empatyczna i doskonale dobra. Potrafi zamienić czas w dobro. Antonina niewiele mówi, ale to córka Mamusi, szybko dostarczyła naszej rodzinie ogromne zasoby miłości, z których 🍀🌱🌿 wszyscy korzystamy. Dziękuję dziewczyny 💐💐💐💐💐💐💐 ❤️ #córka #żona#rodzina #tataicórka #dziecko#narodzinynowegodziecka#wielodzietni #noweżycie - napisał pod fotografią żony i córki Joszko Broda.

Muzyk jest ojcem dwóch dziewczynek i dziewięciu chłopców. Najstarszy z nich ma 19 lat. Joszko Broda muzykuje wraz ze swoją liczną rodziną. Razem tworzą zespół "Rodzina Brodów" i wykonują religijne piosenki. Tuż przed narodzinami Antosi nagrali utwór pt. "Wielkie Odliczanie".

Kim jest Joszko Broda?

Pochodzący z Istebnej multiinstrumentalista nagrywał m.in. z Wojciechem Waglewskim i zespołem Voo Voo, braćmi Pospieszalskimi, Antoniną Krzysztoń, Anną Marią Jopek (która poświęciła mu nawet piosenkę), czy zespołem Raz, Dwa, Trzy. Grał także repertuar dziecięcy - współtworzył słynną "Arkę Noego", a ze swoimi dziećmi stworzył trzy płyty, w ramach projektu "Dzieci z Brodą". 

Całej rodzinie składamy szczere gratulacje!

Joszko Broda ma powody do radości

 

Więcej na temat dzieci gwiazd
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13