Joszko Broda ma powody do radości! 5 czerwca na świecie pojawiła się bowiem jego upragniona córeczka. Muzyk niemal od razu pochwalił się tym faktem na Instagramie - opublikował zdjęcia maleństwa. Co ciekawe, dziewczynka jest jedenastym dzieckiem artysty! Jakie imię otrzymała? Zobaczcie poniżej!

Reklama

Joszko Broda został ojcem po raz jedenasty

Joszko Broda nie posiada się z radości. Dokładnie w 20. rocznicę ślubu wraz z żoną przywitał na świecie swoje jedenaste dziecko! Debora urodziła muzykowi córkę, której dali na imię Antonina.

Deborka i Antonina. Dziewczyny, które zmieniły mój świat. ???? Deborka, osoba niezwykle empatyczna i doskonale dobra. Potrafi zamienić czas w dobro. Antonina niewiele mówi, ale to córka Mamusi, szybko dostarczyła naszej rodzinie ogromne zasoby miłości, z których ???????????? wszyscy korzystamy. Dziękuję dziewczyny ???????????????????????????? ❤️ #córka #żona#rodzina #tataicórka #dziecko#narodzinynowegodziecka#wielodzietni #noweżycie - napisał pod fotografią żony i córki Joszko Broda.

Muzyk jest ojcem dwóch dziewczynek i dziewięciu chłopców. Najstarszy z nich ma 19 lat. Joszko Broda muzykuje wraz ze swoją liczną rodziną. Razem tworzą zespół "Rodzina Brodów" i wykonują religijne piosenki. Tuż przed narodzinami Antosi nagrali utwór pt. "Wielkie Odliczanie".

Kim jest Joszko Broda?

Pochodzący z Istebnej multiinstrumentalista nagrywał m.in. z Wojciechem Waglewskim i zespołem Voo Voo, braćmi Pospieszalskimi, Antoniną Krzysztoń, Anną Marią Jopek (która poświęciła mu nawet piosenkę), czy zespołem Raz, Dwa, Trzy. Grał także repertuar dziecięcy - współtworzył słynną "Arkę Noego", a ze swoimi dziećmi stworzył trzy płyty, w ramach projektu "Dzieci z Brodą".

Całej rodzinie składamy szczere gratulacje!

Joszko Broda ma powody do radości

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama